2733
2734
عنوان

بدترین حس دنیا اینه که شوهرت بی توجه و بی احساسه

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 78 پست
😔😔😔😔😔شما میخاید جدا شید؟؟؟؟ چجوری میشه؟؟؟ باید توافقی باشه؟؟؟ چقد طول میکشع؟؟؟

باورکن بدترین زندگی ممکنه و دارم و بدترین بلا هارو سرم آورده نمیدونم چرا شهامت ندارم تصمیم قطعی طلاق و بگیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب جهنمممممممممم ک کسی دوسمون نداره من خودم عاشق خودمم تازه خدا هم خییییییییییییلی دوسم داره 

اینا همش حرفه آخه من خودم عاشق و شیدای خودمم باشم اصلاکافی نیس محبت جنس مخالف حال و هوای دیگه ای داره اصلا باهیچ حسی قابل قیاس نیست

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
2728
2738
باورکن بدترین زندگی ممکنه و دارم و بدترین بلا هارو سرم آورده نمیدونم چرا شهامت ندارم تصمیم قطعی طلاق ...

😢😢😢😢من امشب دیگه تصمیمم طلاقه

دیگه نمیتونم

مگه قراره چقد زندگی کنم😭😭😭😭😭ی شاخه گل دست ی دختر تو خیابون دیدم...ب شوهرم گفتم من اندازه این دختره هم نیستم😢

دعوا شد....الانم خونه بابامم

ببخشید عنم تو جنس مخالف... 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂برین کی بودی توووووو خخخخخ

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
باورکن بدترین زندگی ممکنه و دارم و بدترین بلا هارو سرم آورده نمیدونم چرا شهامت ندارم تصمیم قطعی طلاق ...

بگو چیکارا میکنه تا راهنماییت کنیم گاهی برخورد و رفتار ما باعث این احلاق بدشون میشه یا اخلاق مادجوریه که اجازه میدیم 

منم حالم خوب نیست. ماه آخر بارداریم . شوهرم دیشب گفت زشت شدی. هیچوقت فکر نمیکردم یه حرف انقد بتونه از پا درم بیاره.😭 خو من بچه تو توی شکممه۰😭 رابطه مونم کم شده کلا تو دوران بارداری ۴.۵ ماهه تقریبا من سراغش میرفتم اونم هفته ای یا ۱۰ روزی یه بار . 

بچمونم میاره  بینمون می خوابونه. امشب دلم شکست و زدم زیر گریه 😭😭😭😭😭

هیچی خیلی معمولیه باهاش حرف میزنم چت میکنم انگار دارم با داداشم میحرفم  مشکلاتو دعوا هم کم نیس ...

ببین عزیزم شوهر منم خدود هشت ماه اول زندگیمون اینطوری بود منم خیلی سختی کشیدم تا درستش کردم

بعنی لباس میپوشیدم براش هیچی ارایش میکردم هیچی‌تو پیام هیچییییی هرکاری میکردم خلاصه هیچی

خیلیییی ناراحت میشدم خیلی میشکستم توخودم ولی  درنهایت درست شد باورکن الان از من بدتر ابراز احساسات میکنه

2706