2737
2739
عنوان

بدترین حس دنیا اینه که شوهرت بی توجه و بی احساسه

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 78 پست
قهر اصلا نمیکنم ینی تا حالا نکردم من چهارسال دوست بودیم سه ساله ازدواج کردیم دعوامون خیلیییییی کم ...

خوبیت اینه که به اینکه تو رو دوست داره شک نمیکنی و شک تو دلت راه نمیدی

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........
خوبیت اینه که به اینکه تو رو دوست داره شک نمیکنی و شک تو دلت راه نمیدی

چون دوسم داشت مطمین بودم تو دوستیمون بهم خیانت نمیکرد وقت برام میزاشت خرج میکرد برام وقتی خواست بیاد خاستگاری نگران بود اگر نشه چیکار کنه وقتی یکیو بخوای لین حالتارو داری دگ

لهدم ک ازدواج کردیم بلد نبود چیکار کنه مثلا تنها چیزی ک بلد بود به گفته خودش اونم توکلاسای قبل ازدواج بهش گغته بودن خریذن گل بود شاید باورت نشه ولیییی هرشب ک میومد برام گل میخرید ولی خب مدلش سرد بود توخانواده ای بزرگ شده لود ک این چیزارو ندیده بود مثلا اوجمعای فامیلبشون زنوشوهر بغل هم نمیشینن برای شلم و ناهار تومهمونیا وقتی بهش میگفتم بغلم بشین میگفت نه زشته ولی فامیلای خودم همه زنوشوهری میشینن خانوادع خانواده دگ کم کم یاد گرفت همه چیو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من دفعه دومی ک اومد خونمون  رفتم توبغلش شب خابیدم گفتم من فقط رو دستای توخابم میبره موقع رف ...

شاید باورت نشه اما از این کارا زیاد می کنم حتی براش کیک و شیرینی میپزم و بعضی وقتا هم میدم میبره سرکار

2728