2737
2734

خانما من معده درد شدید دارم دکتر عمومی با توجه ب شرایط بارداریم امپرازول بهم داده ی دوره خوردم تموم شد الان دوباره معده دردم شروع شده طوریه بخورم دوباره؟ 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

فکر نکنم مشکلی باشه

چون من پسرم رفلاکس داشت بهش داده بود دکتر. منظورم اینه جز داروهای بیخطر باید باشه که به نوزاد دادن

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
فکر نکنم مشکلی باشه چون من پسرم رفلاکس داشت بهش داده بود دکتر. منظورم اینه جز داروهای بیخطر باید با ...

اخه دیدم تو نت زده بود نخورین بهتره 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه عزیزم مشکل نداره، اما به جای امپرازول، لانزوپرازول بخر بخور

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

خدایا مننم قصد بارداری دارم همیشه دارویه معده استفاده میکنم و آلرژی هم دارم سیتریزینم استفاده میکنم موندم باردار شدم چیکار کنم میمیرم قرصامو نخورم😑😥

خدایا خودت مواظبه دختر گلم باش ❤

راستی عزیزم معده درد دوران بارداری من آشنامون اینجوری میشد آدامسه کوردی که بهش سقز میگن یا ون بخر روزی نیم ساعت بجو خیلی بهتر میشی از داروهم بهتره

خدایا خودت مواظبه دختر گلم باش ❤
راستی عزیزم معده درد دوران بارداری من آشنامون اینجوری میشد آدامسه کوردی که بهش سقز میگن یا ون بخر رو ...

ماهم بهش میگیم سقز ادامس بدنیس برا بارداری؟ 

2738
ماهم بهش میگیم سقز ادامس بدنیس برا بارداری؟ 

ببخشید برا معده درد منظورم بود

خدایا مننم قصد بارداری دارم همیشه دارویه معده استفاده میکنم و آلرژی هم دارم سیتریزینم استفاده میکنم ...

ن اشکال نداره دکتر بجاش داروهای دیگه میده ک بیخطر باشه

2706