2737
2739
عنوان

باردارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 27 پست
بیشترش دهانه رحمتو کیپ میکنه اگه بخای طبیعی بزایی خیلی سخته

عزیزم ب سلامتی زایمان کردی قدم گلپسرت مبارک باشه انشالله،عملت چطور بود؟بیمارستان لاله خوب بود؟هزینش کلا چقدر شد؟

🤗یادته قرار بود زایمان کردی بیای بگی هزینه اش چقدر شده

بیشترش دهانه رحمتو کیپ میکنه اگه بخای طبیعی بزایی خیلی سخته

طبیعی که نمیخوام

میگم زیاد باشه دوز ضرر که نداره؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جونم خداروشکر استراحت کامل کردی اون ده روز؟

اره استراحت کامل بودم ولی به خاطر امتحانات دانشگام مجبور بودم تایمی رو بیرون باشم ولی شما سعی کن استراحت کاااامل داشته باشی و موقع استراحتم یه بالش بذار زیر پاهات

اره استراحت کامل بودم ولی به خاطر امتحانات دانشگام مجبور بودم تایمی رو بیرون باشم ولی شما سعی کن است ...

بسیار ممنونم

خیلی نگران بودم آخه من هنوز هفته ۷ هستم 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2728
عزیزم ب سلامتی زایمان کردی قدم گلپسرت مبارک باشه انشالله،عملت چطور بود؟بیمارستان لاله خوب بود؟هزینش ...

خوبی گلممم خوب بود خداروشکررر والا زود سرپاشدم پسرم زردی داشت ۲روز دیگش موندم..بابت زایمان بدون بیمه ازاد ۷تومن شد وبابت زردی پسرم دو روز ۳ تومن شد 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738
طبیعی که نمیخوام میگم زیاد باشه دوز ضرر که نداره؟

والا من تو بارداریم انقد استفاده کردم باورت نمیشه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
طبیعی که نمیخوام میگم زیاد باشه دوز ضرر که نداره؟

اتفاقا ضرر داره....🤨🤨🤨

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
مث من سرخود دو افزایش میدادین؟

سرخود نه من اوایل طبق نظر دکتر ۳تا بعد ۲تا بعد ۱میزاشتم