2733
2734
عنوان

به نظرتون من خوشبختم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 39 پست

خوب چرا خودتم سر کار نمیری؟

توانایی مالی همسرت همینه و خدا رو شکر کن که همه اش و هم خرجتون میکنه

واسه این که احساس بهتری داشته باشی نیاز به پول بیشتری داری که اونم نیاز به تلاش داره

اولا زندگی خودتو با دیگران مقایسه نکن حس بدبختی میکنی

ثانیا تو یه مادری باید برنامه ریزی بکنی ،با قناعت کردن با کار کردن در خونه،خودتم  میتونی پول دربیاری

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم شما منتظری همسرت خوشبختت کنه بدون اینکه خودت تلاش کنی توی این روزگار این توقع زیادیه

دارم درسمیخونم بادوتابچه شاگرداولم تاتموم نشه نمیتونم برم سرکار

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

ادما تو هرشرایطی ناشکرن

من شوهرم تک غرزنده و وضع باباش تووووپ اصلا سرکار نمیره عمیشه ازاین ناراحتم ک چرا انقدر باید بیخیال باشه نسبت به ایندش😐ارزوم داشتن شوهر کارمنده ک کارکنه و فکر تامین زندگیش باشع:/البته این غصه ها مال قذیم بود

الان بع این نتیجه رسیذم هیچکس خوشبخت مطلق نیست هرکسییی یجوری یجاهایی کم داره  و خودمون باید ببینیم کجای زندگیمون خوشبختیم و ازش راضی تا دلمون له همون نقطه مثبت شاذ باشه

2728

همش اونارومیبینم دلم میگیره طفلی شوهرم هی فیلم میاره خوشحالم کنه ولی انگارقلبم فشرده اس همش الکی میخندم ولیرباخودم میگم این چه زندگیه من دارم 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
دلم میخوادمثل خواهرم زنداداشم دخترداییم شیک بپوشم مدام تفریح وارایشگاه وخریدباشم ولی دریغ

شما باید با کسی که به مسائل روانشناسی تسلط داره مثل مشاور صحبت کنی اونا بهتر میتونن راهی نشونتون بدن که به این مسائل فکر نکنید

اگر هزینه مشاور رفتنو ندارید به نزدیک ترین مرکز بهداشت مراجعه کنید رایگان از روانشناسشون مشاوره بگیرید خدای نکرده زندگیتون تحت تاثیر این قضیه قرار نگیره

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2740

همسرت کارمند کجاس شرکت بانک اداره کارمندا که خوبه درامدشون

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗
شما باید با کسی که به مسائل روانشناسی تسلط داره مثل مشاور صحبت کنی اونا بهتر میتونن راهی نشونتون بدن ...

همسرم روان شناسی خونده خودمم دانشجوی روانشناسیم بخداخیلی روخودم کارمیکنم همش نقاط مثبتومیارم جلوچشمم ولی فشاراقتصادی انقدرزیادشده که بازمیشم همون افسرده سابق

همسرت کارمند کجاس شرکت بانک اداره کارمندا که خوبه درامدشون

مطمئنی که شما کارمندی رو میشناسید ؟

تو این وضعیت بد اقتصادی مملکت هیچ کارمندی نمیتونه به جز تامین جزئی خورد و خوراک و اندکی پوشاک کار دیگه ای بکنه

بجز کارمندای شرکت نفت و یه سری کارمندای یه جای دیگه

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

تااونارومبینم که بازلبلس جدیدپوشیدن ازتفریحاشون میگن من که حرفی واسه گفتن ندارم توخودم میشکنم اینم میدونم شوهراشون خیانت میکنن خودم مشاورشون بودم آشتیشون دادم ولی بازم انگاراوناخوشحالترن

مطمئنی که شما کارمندی رو میشناسید ؟ تو این وضعیت بد اقتصادی مملکت هیچ کارمندی نمیتونه به جز تامین ج ...

ووای یعنی حقوق کارمندی کم واسه زندگی کم نیستا

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗
همسرم روان شناسی خونده خودمم دانشجوی روانشناسیم بخداخیلی روخودم کارمیکنم همش نقاط مثبتومیارم جلوچشمم ...

الهی...

2706