2733
2734
عنوان

به نظرتون من خوشبختم ؟؟؟

444 بازدید | 39 پست

به زندگیم شک کردم افسرده شدم همش توخودمم الان خصوصیاتمومیگم نظربدین 

شوهرم دوسم داره عصبی هست ولی درکل مهربونه بدون من هیج جانمیره حتی خونه مادرش کارتدحقوقش دست منه وکلادرامدش دست منه اجازه داده درس بخونم هرچی درمیاره خرج من وبچه هامیکنه ولی درامدکمه کارمنده به بقیه نگاهذمیکنم دلم میگیره سال به سال یه مانتوبخرم یدونه کیف بیشترندارم همش درحال حساب کتاب کردنم حقوق تایارانمون میرسه وتمام تفریحمون منچ بازی وپارک رفتنه لوازم ارایشم داغون شده کوتابتونم بخرم اطرافیام همه سفرخارجی هرروزیه مدل میپوشن من هیچی انصافاشوهرمم براخودش هیچی نمیخره ولی نمیدونم چمه شوهرم هواموداره بچه هارونگه میداره به فکرشونه ولی پول نداره یعنی داره اندازه خوردوخوراک فقط وبه زوریه مسافرت 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

خوشبختی

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوشبختی اینه که از خانوادت راضی باشی حتی تو بدترین شرایط که باشید!

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2738

دلم میخوادمثل خواهرم زنداداشم دخترداییم شیک بپوشم مدام تفریح وارایشگاه وخریدباشم ولی دریغ

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

تقریباخوشبخت

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

بله خوشبختین.... سعی کنین در امدتونوو بیشتر کنین حتی اگ شدخودتونم کار کنین....  شما سالمین شهر سالمی دارین و بچه.... بزرگترین نعمتا رو دارین

کاش منم زندگی خودمو داشتم و انقدر ناراحت و افسرده نبودم

گر نگهدار من انست که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2706