2733
2739
عنوان

دیروز بغضم جلو شوهرم ترکید

970 بازدید | 36 پست

دیروز یه باغ دعوت بودیم با همکارای شوهرم؛یکیشون اومد همسرمو صدا کرد گفت بیا از منو بچم عکس بگیر،برگشتنی بچه بغل شوهرم بود بابای دختر کوچلو رفت یه ذره کار داشت اومد بچه یه ربع پیشمون بود بغلش کردم اینقدر شیرین بود عزیزم😍حس مادری اومد تو قلبم باباش اومد بچه رو برو اون رفت ناخودآگاه زدم زیر گریه😭شوهرم گفت الان میبینن زشته خلاصه رفتیم اونور کلی گریه کردم بعد رفتم‌.برگشتنی هم تو ماشین باز گریه کردم.تو باغ گفت چته گفتم نمیدونی دلم بچه میخواد خسته ام.‌

از ته دل گریه کردم.برام دعا کنید

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند ساله منتظری؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2731

برات  صلوات فرستادم

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

انشاللله به حق همین روزای عزیز بفهمی اون موقع ک داشتی گریه میکردی باردار بودی خبر نداشتی

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2738

خوش بحال اونا که مادرن واقعا خوش بحالتون‌..

چقدر شیرین بود ‌..جمعه هم بچه پسر داییم بغل کردم حس خوبی داشتم..ولی این دختر کوچلو انگار هزار سال بود که آشنام بود و حالم یه جوری شد..این همکارشونم بعد۱۰سال بچه دار شده خدا براشون انشالله حفظ کنه‌...آقا قبل اینکه بچه رو ببره دید من دارم باهاش بازی میکنم میگفت دوست دارید یکم پیشتون باشه من روم نشد دیگه

اولین بار بود کلا اینجور دلم لرزید یه بچه بغلم بود کلا از جمعه به بعد همش تو عکر بچه ام تا اینکه دوشنبه ام این کوچلوی دوس داشتنی اومد بغلم وای خدا چقدر حس خوبیه😍خدا به منم رحم کن.

بچه ها عکس دختر کوچولو رو بزارم؟

انشاللله به حق همین روزای عزیز بفهمی اون موقع ک داشتی گریه میکردی باردار بودی خبر نداشتی

انشالله 

همین دعا رو هم کردم ولی امشب دارم پریود میشم یه لک دیدم..۱۰روز عقب افتاده بود گفتم شاید خبری شد

2706