2733
2739
به نظرم 60 مناسبه

یکبار خودمو به شصت رسوندم.هرکی دید گف چقدر لاغر شدی با جور بدی میگفتن بهم😑

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قدم ۱۶۷ وزن ۶۴.۵....۶۰ خوبه....الان سایزم ۴۲ هست...۳۸ تا ۴۰ بشم خوبه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728
2738
دوست دارم لاغرتر باشم خب. من 45 کیلو بودم تا چند سال پیش😑

موقع بارداری اضافه شد وزنتون؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
نه عزیزم من قدم 166وزنم 70کاملامتعادلم اصلا چاق نیستم این خانمم مثل من قدشون بلند چاق نشون نمیده

170 هستم,, کشیده هستم و وزن 68 -9،، میگم چاقم,, حالا شما میگی 167 70 چاق نیست

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
170 هستم,, کشیده هستم و وزن 68 -9،، میگم چاقم,, حالا شما میگی 167 70 چاق نیست

نه بابا من الانم جزلاغرا محسوب میشم بستگی به استخون بندی داره بعضیا استخونش درشته بعضیا ظریف 

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄
نه عزیزم من قدم 166وزنم 70کاملامتعادلم اصلا چاق نیستم این خانمم مثل من قدشون بلند چاق نشون نمیده

سایزت چند؟مگه چقد ادم میتونه استخونش سنگین باشه از دید من چاقی

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706