2737
2734
عنوان

امب انقدر عصب شدم ک دلم میخوایت داماد عمه مو بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4268 بازدید | 141 پست
من کلا ظاهرشو می بینم اشتهام نابود میشه دیگه به چشیدن طعمش اصلا نمیرسه😟

بدم نیستا امتحانش کن شاید دوست داشتی

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
چقدر نقشه و بزنم،بکشم اه و بیشعور و پیتزا خورون چزوندن و بگیر ببند بخاطر یه بستنی:؟؟؟؟؟؟؟:!!!!!!!!!ی ...

به خاطر اون نیست فقط.من همه رو نگفتم.قیافشو ندیدی تو ماشین که چه قدر سرخ شده بود.اومد خونه زد زیر گریه خیلی چیزای دیگه گفت .دلم میخواست براش یه کاری کنم هم یکم شاد شه هم زیاد به شوهرش وابسته نشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن حامله هوس خاک و مهر و نمدونم پیاز خام هم میکنه چ برسه بستنی حالا هرمدلی

آره ولی اسی هم انگار خیلی دوست داره  

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
2728
به خاطر اون نیست فقط.من همه رو نگفتم.قیافشو ندیدی تو ماشین که چه قدر سرخ شده بود.اومد خونه زد زیر گر ...

ی اهنگ شاد میذاشتین میرقصیدین بابا

حالا شوهرش زن حاملش رو تنها فرستاده خونه مادربزرگ ک چی بشه😖

به خاطر اون نیست فقط.من همه رو نگفتم.قیافشو ندیدی تو ماشین که چه قدر سرخ شده بود.اومد خونه زد زیر گر ...

دمت کرم👏👏👏👏

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
2738
ی اهنگ شاد میذاشتین میرقصیدین بابا حالا شوهرش زن حاملش رو تنها فرستاده خونه مادربزرگ ک چی بشه😖

هروقت شوهرش پرواز داره میاد پیش ما.

جو ماشین خیلی خطرناک بود همه در سکوت زل زده بودن به افق.اونم بعد شوخی مسخره خواستگار من

بدم نیستا امتحانش کن شاید دوست داشتی

نمیتونم،برادرشوهرم و پسرم داشتن میخوردن من از دیدنش حالم بد میشد😕اتفاقا برادرشوهرم هم میگفت خوشمزه س😑

2706