2733
2739
مطمئنی یعنی دوهفته دیگه نرم دوباره سونو بدم اینجا گفتن دوباره سونو بده

نمیدونم چرا بهت گفتن والا

ولی جدی میگم من خیلی خیلی نگران شدم

از دکتر سونو،دکتر سایت و دکتر خودم پرسیدم،گفتن ک خیالت راحت،توی ان تی ارزشی نداره،توی انومالی باید چک بشه وجودش و اندازش،انومالی رفتم خداروشکر اندازش نرمال بود

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
38

اون غربالگری اول به سن ام ربط داره احتمالی که میدن ، یعنی تقریبا همه کسایی که بالا ۳۵ سالن درصد احتمالشون بالاست تو اون غربالگری‌، ولی میبینید که همشون بچه هاشون مریض نیستن‌،بگو نگران نباشه ان شالله هیچی‌نیست، الکی خودشو اذیت نکنه

Shake it! shake it!
دوست من هفته بیست فهمید بچه اش مناقصه یه پارتی پیدا کرد سن سونو رو زد واسش  هفته چهارده بعد هم ...

خوب این برا مادر خیلی خطرناکه بیست ناهه رو سقط کنه خیلیییی خطرناکه

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
مگه انومالیش سالم نبوده دیگه غصه نداره توکل به خدا

میگه سالم بوده اون موقع این نمیدونسته که ان تیش مشکل داشته تو انومالی پرسیدن ان تی مشکل نداشته اینم گفته نه دکترش امروز دعوا کرده گفته باید می گفتی مشکل داشته این امروز تازه فهمیده ان تیش مشکل داشته

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2738
خودمم دیشب سونو ان تی دادم ان بی زده مشخص نیس دیده نشده تورو خدا دعا کنید بچه هامون سالم بدنیا بیاد ...

منم ان بی پسرم دیده نشد الحمدالله الان پشتشو کرده به من داره خواب هفت پادشاه میبینه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
یک به صد که ریسک بالاس چرا دکتر احمقش نگفته بهش برامن ۱ به ۹۹۶ بود یکو نیم دادم پارسال ازمایش نیفتی ...

آزمایش چی گرفتن ازت؟ببین اینه ریسک چنده

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
خواهر شوهرت ازمایش فری سل بده 

میگه دکتر گفته بدی هم فایده نداره دیگه الان هیچ کجا سقط نمیکنن با این سن بارداری 23-24هفته اس

2706