2737
2739
عنوان

تلخ ترین حس زندگیم رو امشب تجربه کردم.😢

| مشاهده متن کامل بحث + 113685 بازدید | 1055 پست

خانوما تو رو قران نفری ى صلوات برام بفرستین از شر موشهای خونه راحت شم. 

یک هفتس حمله کردن ب خونم

تیکر لاغری بعد زایمانمه...30 کیلو وزن اضافه کردم توی بارداری. . تا پایان تیکر ب وزن 65 کیلو میرسم🐰قول میدم 💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها خندتون نگیره اما اونموقع ها که مجرد بودم وقتی به یه همچین آدمایی بر میخوردم (پسر عموهه) به خودم میگفتم شیطونه میگه برم زنش شم حمایتش کنم که دیگه احدی نتونه چپ نگاش کنه ، یا میگفتم برم صاحب خونه و زندگیش کنم که همه بدونن خدا بخواد هر کسی میتونه صاحب زندگی و خوشبختی بشه

سلامتی پسرام و شوهرم🥂🍷🍷
2731

خب اگر عموت وضعیت مالیش خوبه و آدم متشخصیه چرا زودتر پسر عموتو واسه درمان نبرده؟ چون لکنت معمولا تا حد زیادی قابل درمانه

اگر دوس داشتی برای حاجتم ی صلوات بفرست 
2740

پسر عموتم بی عرضه تشریف داره همون عصا رو یاید خورد میکرد تو دهن اون عموت استارتر .

پسر من سه سالشه الان باباش دعواش کرد بیرون بودیم رفت سنگی اورد پرت کرد سمت ماشین شوهرم گفت الان این ماشینتو میشکنم .از یه بچه سه ساله هم بی عرضه تره ظاهرا😡😡😡

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
خب اگر عموت وضعیت مالیش خوبه و آدم متشخصیه چرا زودتر پسر عموتو واسه درمان نبرده؟ چون لکنت معمولا تا ...

اگراون بنده خدا درمان بشه اونوقت این عموی متشخص چجوری عقدهاشو خالی کنه چجوری تشخصشو عیان کنه

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
خب اگر عموت وضعیت مالیش خوبه و آدم متشخصیه چرا زودتر پسر عموتو واسه درمان نبرده؟ چون لکنت معمولا تا ...

کلاساشو میره.

ولی وقتی آرامش و اعتماد به نفس نداره درست نمیشه که.تو جمع که فشارها هم چند برابر میشه.

خیلی ببخشید معذرت میخام میدونم ناراحت میشی ولی امام زمان دست عموتو بشکنه مرتیکه بی شرف آشغال😡😡😡😡 ...

بالاخره ی روزی ی جایی تاوان این رفتارش رو میده

نفرین نمیکنم اما کاش خیلی زود تقاص این ظلمهاش رو بده

بالاخره ی روزی ی جایی تاوان این رفتارش رو میده نفرین نمیکنم اما کاش خیلی زود تقاص این ظلمهاش رو بده

انشاله امیدوارم .بقران حالم خیلی بد شد .😭😭😭😭

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2706