2733
2734
عنوان

تلخ ترین حس زندگیم رو امشب تجربه کردم.😢

| مشاهده متن کامل بحث + 113685 بازدید | 1055 پست
من بیست.منم مهر ماهی ام .یک مهر بیست و یک سالم میشه. لعنت به مهر که جریان امشب از همین شروع شد.

استارتر بابات چیزی به عموت نمیگه؟؟ یا پدر بزرگت ؟؟ عمه ای ؟؟ هیچی بزرگتری نیست بزنه تو دهن عموت؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خدا آدمیه که اگه ببینیدش باور نمیکنید ماجرای امشبو. اونم آدمه.اشتباه داره.اشتباهش هم اینه. بیچا ...

اوخی.اینم اشتباهه یا جنایت.مریضی روانی داره.باید درمان یشه.تازه اگر قابل درمان باشه.پسر عموت چند سالشه؟

من چی کار کنم؟؟؟😭😭😭😭😭😭😭دارم دق میکنم. فکر نکم دیگه هیچ وقت قدر امشب ناراحت بشم.

منم فکر نکنم دیگه هیچ وقت به اندازه این تاپیک ناراحت بشم بشکنه الهی دست عموت و انشااله به حق علی جوابشو به بدترین شکل بگیره

2728

استارتر بابای منم الان ۶۰ سالشه و از زن دوم بابا بزرگمه وقتی بدنیا میاد مادرش ولش میکنه میره و زیر دست نامادری بزرگ میشه با ۴ تا داداش ناتنی یه بار با بغض برام تعریف کرد که بچه بودم اصلا حرف نمیزدم چون همش داداشام مسخرم میکردن الان با اینکه ۶۰ سالشه بازم کم حرف و گوشه گیره خدا لعنت کنه کسایی رو که اعتماد بنفس واز بعضیا میگیرن

من بیست.منم مهر ماهی ام .یک مهر بیست و یک سالم میشه. لعنت به مهر که جریان امشب از همین شروع شد.

عموی شما بی جنبه هست  چیکار به پاییز وماه مهرش داری عجبا!!!....من عاشق مهرم

پسرم رو میگم پاستیل مامانشه    
کلاساشو میره. ولی وقتی آرامش و اعتماد به نفس نداره درست نمیشه که.تو جمع که فشارها هم چند برابر میشه ...

ببین یه چیزی بگم؟؟؟😢😢😢😢😢😢

مجردی؟؟

بنظرم پسر عموت گلوش پیش تو یا دخترعمت گیر کرده که لکنتش شدید شده

خیلی دلم سوخت واسش

کسی رو نمیخواد؟؟؟؟😕

نزد خداوند سر سوزنی خوبی و بدی گم نخواهد شد
2740

استاتر یه چیزی فقط بگم و برم بخوابم از هر دست داده با همون پس میگیره این پدر پیری و کوری داره هر چقدر که به ظاهر متشخص باشه ولی پیر میشه الان بچه های سالمشو میبینه و ذوقشونو میکنه و این پسر درنظرش بد و آبرو بر هست ولی در دنیا دست بالا دست بسیار هست وتوی همین دنیا تقاص کارشو پس میده چون خدا گفته ظلم جزیی از کیفرش توی همین دنیاست. 

حالا من این صحنه رو دیدم نمیدونم چه جوری بگم یه موجی تو قلبم رفت و برگشت.انقدر حس بدیههههههه که نگید ...

ی روزی میاد ک احتیجاش ب همین ک اذیتش میکرده میخوره خدا شاهد و ناظره

این عموی من چهار تا بچه داره .سه تا پسر و دو تا دختر.دخترش که یکی یه دونشه و رو سرش میذارتش.دو تا از ...

اونوقت چطوری ۲با۳میشه چهاربعدمیگی ۳تاپسر۲تادختربعدم میگی دخترش یکی یه دونشه؟؟🤔🤔🤨

لبین یه چیزی بگم؟؟؟ مجردی؟؟ بنظرم پسر عموت گلوش پیش تو یا دخترعمت گیر کرده که لکنتش شدید شده خیلی ...

نه بابا.

کلا تو فکر ازدواج نیست.خودش رو کم میبینه برای دخترا.عمم بهمون گفته اینو.

2706