2733
2739

تورو خدا براش دعا کنید سالم باشه بچه اش 

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گلم این واسه 12هفتگی هست که دکتر بیشعورش گفته خوبه الان خواهر شوهرم هفته 23هست رفته پیش دکتر دیگه که ...

والا به نظر من که سر مشکل بچم کلی سرچ کردم ، جست و جو کردم و رفتم دکتر، این ازمایش خوبه

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

تریزومی ۲۱ یعنی همون سندرم داون 

عدد ریسکش ۱ به ۱۵۰ هست  یعنی از هر ۱۵۰ بار ک باردار بشی یکیش این مشکل و داره 

باید ازمایشای تکمیلی رو انجام بدی 

یا واستا تا غربالگری نوبت دوم ببین اون نتیجش چی میشه یا برو سل فری 

اگه هر کدوم از اونا اوکی باشه دیگه نیازی نیست ازمایشای بعدی مثل امینو سنتز و اینا رو انجام بدی

ولی احتمال خیلی زیاد سالمه مشکلی نداره

تریزومی ۲۱ یعنی همون سندرم داون  عدد ریسکش ۱ به ۱۵۰ هست  یعنی از هر ۱۵۰ بار ک باردار بشی ...

گلم الان خواهر شوهرم هفته 23هست این آزمایش مال هفته 12بود دیروز برده پیش ی دکتر دیگه گفته چرا تکرارش نکردی اون موقع باید تکرار میکردی الان بچه ات احتمالا ناقصه دیگه از وقت سقط هم گذشته نمی تونی سقط کنی اما دکتری که 12هفته دیده بود چیزی نگفته بود بهش اینم نمیدونسته باید تکرارکنه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2738
اره باید تکرار میکرده ولی احتمال ۹۰ درصد سالمه

توکل بخدا انشاالله