2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجله نکن هنوز وقت داری

زیاد پیاده روی کن،دمنوش آویشن،زیره،جعفری بخور

خاکشیر هم خوبه

تو هوایی، که برای یک نفس خودمو از تو جدا نمیکنم... تو برای من خود غرورمی،من غرورمو رها نمی کنم      
2728
منظورم اینه طبیعی زایمان کردید؟؟

میدونم منظورت چی بود داشتم بهت راهکار میدادم

ریپلای کردم

تو هوایی، که برای یک نفس خودمو از تو جدا نمیکنم... تو برای من خود غرورمی،من غرورمو رها نمی کنم      
2738

منو ببین ۴۰هفتمه هنو زایمان نکردم هیچ هخخخ تازه دردام خوب شده

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

منم خسته شده بودم

خفته٣٦زايمان مردم

پله رفتم راه رفتم

ولي پشيمونم پسرم همش٣كيلو بود به دنيااومد

هنوزم ريزه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعام کنین خدا به دعای شما گوش میده

وای فعلا خوش باش بچه بیا خواب وهمه چیز ازت گرفته میشه به موقع خودش میاد من ۴۰هفته کامل اومد دخترم رفتم دکتر معاینم کرد گفت دهانه رحمت تحریک بشه ۴روز بعدش که۴۰هفتم پر شد دخترم اومد 

دخترم نفسمه 

هرچقد‌ بچه تا هفته ۴۰ بمونه بهتره واسش عجله نکنین هم وزن میگیره هم ایمنیش در برابر بیماریها بالا می‌ره مهم‌ترینش زردی اگه میخوای بچه ت زردی نگیره بذار روال طبیعی خودشو طی کنه 

منو ببین ۴۰هفتمه هنو زایمان نکردم هیچ هخخخ تازه دردام خوب شده

ای حااااااااان دلم تیکرو ببین😍😍😍الهههی قربون دستای کوچولو موچولوت خوشگل خاله😍ان شاالله دیگه فردا پسفردا میاد بغل مامان جونش 

عزیزم میشه برام دعا کنی سر زایمانت😪🙏🙏🙏من 3سال اقدامم تازه همی امشب تیکر گذاشتم گفتم خدایا یعنی ممکنه قبل تموم شدن تیکر باردارشم و جالب بود برام ک چقد ته خطه حالا مال شمارو دیدم دلم یجوری شد کیف کردم😍😍😍❤

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706