2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از اسم مانی متنفرم😥😓

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2731
اگه پیشنهاد دیگه ای دارید خوشحال میشم🤗

میخوای به اسم خاصی بخوره؟یا فرقی نمیکنه؟

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2738
ن فرقی نمیکنه فقط قشنگ باشه معنیشم خوب باشه مسخره هم نتونن بکنن

به نظر من مهیار اسم خیلی خوبیه دوسش دارم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

اهورا... سپند... باربد... سپنتا...

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
مشخصه ک زیاد از اسم های جدید خوشت نمیاد فرهام، ادرین،پویان،کامیار نمیدونم چرا ذهنم قفل کرد

دقیقا خوشم نمیاد😁😁

پویان دوست دارم ک شوهرم خوشش نمیاد بعدم ینفر اینجا گفت انگار تو خارج پو اولش معنی بدی میده🙁

2706