2733
2734

سلام عزیزان

دوستم حدود چهارسال با یه نفر دوست بوده خیلی هم همدیگه رو میخاستن بعد به اصرار خانواده پسره ؛پسره میره خاستگاری دختر عموش تو اون مدت هم به هر بهانه ای ک شده با دوستم موند و ازش جدا نشد که من نامزدم و دوس ندارم و فقط به اصرار خانواده بوده و...جدا از اینا دوست منم نامزد داداش همین پسره بوده ولی شروع دوستیشون بعد ی سال که از نامزدیش کذشته بود بوده.بعد از ازدواج پسره باهاش بهم زد و الان هر دوشون ازدواج کردن هم دوست من هم اون پسره قسمت ناراحت کنندش اینجاست که خونه هاشون هم پیش همه و دوست من هر روز میبیندشون

پسره هم الان خانمش بارداره و انقدر نازش رو میکشه که دوست من بیچاره دیگه داغون شده خیلی عاشقش بوده و هست.

تو رو خدا بگید چکار کنه خیلی ناراحتم براش نمیتونم انقد داغون ببینمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختره عروس همون هانواده اس

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2738

هیچی فراموشش کنه ارزش غصه خوردن و فکر کردن نداره اصلا

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏

از همه اینا بگذریم که تو این مدتی که هر دوشون ازدواج کرده بودن پسره مدام پیام میداده که من هنوزم دوست دارم و اون و دوس ندارم و ...ولی وقتش که میرسید جلو دوست من یجوری ناز خانمش و میکشید که اون و عذاب بده

بیچاره کلافه شده چون هر روز باهم می بینشون.

کمکش کنید 

2706