2737
2739
عنوان

بیاید اینجا راااای بدییییید...فقط جدیاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکار میکردی😂😂😂

مسخره بازی میکردم🤪

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731

این محمد پارسا استعداد داره ولی صداش هنوز پخته نیس و گوش خراشه

بعدشم من یادمه چندین سال پیش یه کلیپ توی گوشیم داشتم که مثل خانوم عبادی با خاک طراحی میکرد اما کار اون اصلا با کار این قابل قیاس نیس این مثلا یه طرحی رو میکشه خیلی با دقت نیس ایراد داره 

در کل بنظرم این برنامه خیلی چرته اون احسان علیخانی که الکی جو میده طرف داره با جدیت میخونه تو تا میای از صداش لذت ببری این یهو داد میزنه ماشالاااااااا

خب اقا جان بذار اون بخونه به اجرای طرف احترام بذار بعدش اونطوری داد بزن

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

با این کارت، تمام نظراتو به سمت عبادی بردی که.

بایستی نینجاها رو بیرون میذاشتی(به علت شانس بسیار کمشون). و به جاش عبادی رو میذاشتی.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2740
گروه نینجا رو حذف میکردی به جاش عبادی رو میزاشتی از همشون بهتر بود 

😣😣😣😣😣بخدا اصن نقاش نیییییس

فقط پیج اینستاشو با چنتا هنرمند دیگه مقایسه کنید

با این کارت، تمام نظراتو به سمت عبادی بردی که. بایستی نینجاها رو بیرون میذاشتی(به علت شانس بسیار ...

ای بااباااا نهههه

ب اون رای ندید اصن😣اخه استعداد خااااصش چیههههه

😣😣😣😣😣بخدا اصن نقاش نیییییس فقط پیج اینستاشو با چنتا هنرمند دیگه مقایسه کنید

دیدم پیجشو 

من خلاقیتشو  و روایتی که ساخته رو دوست داشتم و مقایسش میکنم با بقیه شرکت کننده ها

❤🩵🧡
2706