2733
2734
عنوان

همش دعوا

311 بازدید | 25 پست

من 99درصد دعواهم باشوهرم ب خاطر مادرشوهرمه،خیلی حیفم میاد ک انقدر همو دوست داریم ومشکلی نداریم ولی به خاطر یه آدم نفهم همش بینمون جنگه، همسر من تک پسره راننده ونوکر دربست مادرش، ما تو دوران عقدیم، وقتی بیرونیم همش مادرش میزنگه، امروز من مریض بودم تو خونه با مادرش رفته مهمونی عید دیدنی... دارم نابود میشم چ جوری ب مادرش بفهمونم پسرش دیگه زن داره دست برداره از سرمون

عجله نکن عزیزم به مرور زمان

برین خونه خودتون خیلی از مشکلاتتون حل میشه

چن ماهه عقدین؟

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

واا😐😐 بخدا زیادی داری حساسیت نشون میدی😐

منم با این وضعم نمیتونم تکون بخورم ولی همسرم رفت خونه فامیلاشون عیددیدنی😄 تازه عیدی منم اورد😁😀

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عجله نکن عزیزم به مرور زمان برین خونه خودتون خیلی از مشکلاتتون حل میشه چن ماهه عقدین؟

اگر درست نشد چی؟ بخدا روزگارم گریه است همش جنگ دعوا فقط به خاطر مادرش.... چ جوری بهشون بفهمونم چ جوری بگم جایی من نیام شوهرمم نباید بره،،،،، سه ماهه عقدیم

حالا که تو خونه پدرتی . من تنهام تو خونه اون رفته مهمانی چیه؟؟

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بابا یه مدت کوتاهه اومدی توو زندگیش نمیتونه زنی که یه عمره توو زندگیشه اول کاری بزاره کنار که

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2738

همش دارم تصور میکنم پسر منم بزرگ بشه و زن بگیره باید منو به حرف زنش بندازه دور

اینهمه دارم زحمتش و میکشم

حتی تصورش هم برام سخته

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
واا😐😐 بخدا زیادی داری حساسیت نشون میدی😐 منم با این وضعم نمیتونم تکون بخورم ولی همسرم رفت خونه فا ...

شما نمیدونی بیش از حد وابستگی بینشون هست، مادرشوهرم میگه پسرم عادت داره منو ببره گردش بدون من سفر نره.... یعنی داره ب من میفهمونه همینه که هس

اگر درست نشد چی؟ بخدا روزگارم گریه است همش جنگ دعوا فقط به خاطر مادرش.... چ جوری بهشون بفهمونم چ جور ...

عزیزم جای خاصی نرفته

خب شما مریضی نمیتونی بری

گردش خارج شهر اگه میرفت حق داشتی

عیده دیگه، کسی دعوت نکرده که

شما نمیدونی بیش از حد وابستگی بینشون هست، مادرشوهرم میگه پسرم عادت داره منو ببره گردش بدون من سفر نر ...

خب تو نمیتونی تغییرش بدی مگر با جنگ اعصاب. تو نامزدی چشم ها را باید گشاد کرد 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
شما نمیدونی بیش از حد وابستگی بینشون هست، مادرشوهرم میگه پسرم عادت داره منو ببره گردش بدون من سفر نر ...

توام بگو مامان منم دقیقا همینجوریه والا چه بدم میاد از آدمایی که حد خودشونو نمیدونن دیگه سفر رفتنم دست برنمیدارن از آدم اه

فعلا عقدی نمیتونی زیلد کاری کنی ولی میتونی وقتی میگه بیا بریم بیرون بگی مامانت هی زنگ میزنه ناراحت میشه بیخیال نمیام

2706