2737
2739

حالم اصلا خوب نیست بچم شش ماهه  شد اما من هنوز با این وضع کنار نیومدم. خوب نشدم . کم خوابی هم که نگو.. با اینکه مامانم هم دو سه روز تو هفته کمک می‌کنه . اما از تنهایی متنفرم . همش میگم بچه بزرگتر شده زبون بفهمه حالم بهتر میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو پنج ماهگي دخترم خوب شدم.الانم بعضي وقتا كه گريه ميكنه و خستم افسرده ميشم.

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2728

سلام عزیزم،، من کاملا درکت میکنم چون بهش مبتلا بودم خییییلی حس بدیه وغیر قابل تحمل...دوست نداشتم تنها باشم یهو گریه میکردم شب که میشد خونه رو نمیتونستم تحمل کنم وازینکه خوشی هام ازم گرفته شده بود خیلی دپرس بودم...بیشترش بخاطر بی خوابیه گلم نگران نباش...من تا شش ماه اول که دخترم بدنیا اومده بود داشتم اما بعدش کم کم ب خودم اومدم هیچکس جز خودت نمیتونه بهت کمک کنه...توصیه هایی که برای من جواب داد وقطعی حل شد این بود که حتماااا قرآن بخون ورابطت رو با خدا نزدیکترکن دوم اینکه یه تایمی رو حتما ورزش کن یا برو پیاده روی...به خودت انرژی مثبت بده تلقین نکن که افسرده ای

🌹هرچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند🌹🏵حضرت علی (ع‌)🏵
2738

آرزو میکنم هیچوقت هیچکس بهش دچار نشه درد بدیه...همش احساس پوچی میکردم وفکر میکردم زندگی معنایی نداره چون بالاخره میخوایم یه روز بمیریم...شاید مسخره به نظربیاد ولی واقعا اینجوری بودم...حتی مسافرت رفته بودیم وتوی جمع بودم بازم از غروب دلم میگرفت تا شب

سلام عزیزم،، من کاملا درکت میکنم چون بهش مبتلا بودم خییییلی حس بدیه وغیر قابل تحمل...دوست نداشتم تنه ...

مرسی که کمک کردی  حتما انجام میدم..

خیلی بده این حال همش فک میکنم بچه بزرگتر شده بدتر میشم

نه عزیزم اتفاقا بزرگتر بشه بهترمیشی وکامل برطرف میشه فقط موقع شیر دادن ذکر بگو اگه میتونی وضو بگیر با خدا حرف بزن بزار خالی بشی...وقتی کوچولوت میخوابه حتمااا بخواب کارای خونه رو بزار واسه بعد..وقتی دیدی سرحالی حتما ورزش کن واقعا تاثیر داره

من تا یک سال و خرده ایی این مشکل داشتم چون شوهرم صبح زود می رفت شباهم خسته بود من همش با بچه تنها بودن کارم بود گریه کردن

در زمانه ای که همه دروغ می گوییند بهترین کار سکوت است 😔🤐
2706