2737
2739
عنوان

مضرات حلقه زدن؟

6315 بازدید | 39 پست

خیلی خوبه خیلی شکممو کوچیک میکنه.ولی خالم همش میگه نزن ضرر داره میگه چسبندگی رحم میاره,کمر دردو ...... میاد سراغت.

نمیدونم واقعا روزی بیست دقیقه بزنم ضرر داره؟

بله ،مهره ی کمر داغون میشه

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

زیر نیم ساعت هیچی نمیشششه

من حتی ی ساعتم میزدم هیچیم نشده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چند وقته داری میزنی؟

بیشتر از یسال

حلقمم وزنش ١و ٤۰۰

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
إز چه منبعي أين حرف رو ميزنيد؟ 

از منبع اینکه ارتوپد گفته ، ی مدت زدم مهره ی پشتم درد گرفت ، دیگه نزدم

از این حلقه سنگین ها که چی میگن بهش ، یه قسمت های گرد داره!!!

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2706