2737
2734
عنوان

توروقران زن دوم روترویج نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 5721 بازدید | 291 پست
عزیزم همسرت فکر کنم بی سیاست باشه ، یه سری ها که اصلا حرفشم نمیزنن عمل میکنن 

آره بی سیاسته اما عمل هم میکنه.واسش ی چیز عادی زن دوم داشتن چون محل کارش خیییییلیا میان ک زن دوم رسمه بینشون و خیلی تعریف میکنن و همسر منم عقایدش تغییر کرده

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
چرا عزیزم کلی بحث و دعوا داریم باهم،سند و مدرکم واسم میاره ک تو قرآنم اومده ولی زنا مخالفت.دیگ نمیدو ...

اوه

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی که به توخیانت کرد به اون خانم هم میتونه خیانت کنه.یا اون خانمم میتونه وفادار نباشه.زمینم گرده بب ...

اره دقیقا همین

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
بخشش شاید ولی مگه یک زن فراموش میکنه😳

اره من فراموش نمیکنم

2731
همسر منم خیلی دفاع میکنه از این کار ک مردا حق دارن و خلاف شرع نیس.مدام بحث داریم سراینکه چرا زنا از ...

احتمالا شوهرت شوخی میکنه چون شوهرخواهرشوهرمنم ازاین شوخی های مسخره اش همیشه میکنه وخودش ازهمه زن ذلیلتره فقط میخواد حرص مارودربیاره

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
قربونت عزیز دلم 

فدات😍

بله گلم.دوتاروتوی مشهدمیشناسم.همسایه ی افعان هم داریم که میگن بعضیاشون اینجورین متاسفانه

اهااا.البته افغان ها قضیشون فرق میکنه اونا فرهنگ خاص خودشون رو دارن

من توی کردستان زندگی میکنم خودم شیعه هستم اما هیچ کس رو توی این ده سال ندیدم که دوتازن داشته باشه.مثل خودمون هستن منتها فقط صیغه روهم حرام میدونن

ناراحت نشو خدا هم بزرگ هم صبور،اه بچههات و خودت بگیرتش ایشالا

ایشاالله

2738
ایشون بفرماین کجای شرع گفته. با مدرک معتبر حرف بزنن  هیچ جا نیست جز مدارک من درآوردی  اگ ...

دقیق یادم نیس ولی همون لحظه تونت سرچ کرد چ بهم نشون داد ک آره خدا هم موافقه شما خانوما مخالف،سیر شدم از زندگی

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
شماهمونی که شوهرت دخترعمه شوگرفته؟؟

بله

اهااا.البته افغان ها قضیشون فرق میکنه اونا فرهنگ خاص خودشون رو دارن من توی کردستان زندگی میکنم خودم ...

چه عالی

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
واقعا مازنامقصریم اول که وقتی مازنها واسه همجنس خودمون دلمون نسوزه وبریم تو زندگی يه زن که. مث خودمو ...

اره ما دلمون ب حال خودمون نمیسوزه

تو بعضی شهرها و خانواده ها رسمه 🤦‍♂️

😐

کدوم خانواده ها بگو برم جرشون بدم 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
اره دقیقا همین

به آرامش خودت فکر کن اونا رو ببخش و واگذار کن به خدا وقتی ببخشی خودت اروم تری .بعدم تلاش کن واسه یه زندگی شاد با بچه ها .حتما نیاز به یه مرد نیست.انشالله شادو موفق باشی

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2706