2737
2739
عنوان

خانمایی که چشماشون رو لازک کردن بیاین لطفااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 27 پست
اسمایل پیشرفته ترین هست تازه اومده من اسمایل کردم هیج کدوم از این عوارضو نداشت ولی گرون تره

میشه توضیح بدی لطفا هزینش چطوره 

به درجه چشم ربط داره که چقد باشه 

و اینکه درسته که میگن قبل عر عملی برای چشم باید یکیال مداوم عینک زد تا درجه چشم ثابت بشه ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم آستیگمات شدیدم... و اصلا عینک دوست ندارم... میتونم انجام بدم؟ خوب میشه؟ 

اره چرا که نه. اول برو پیش متخصص یه سری عکس از چشم میگیرن برای ضخامت قرنیه اگه اونا اوکی بود عمل میکنن 

2731
میشه توضیح بدی لطفا هزینش چطوره  به درجه چشم ربط داره که چقد باشه  و اینکه درسته که میگن ...

نه با اخرین جملات موافق نیستم چون فرقی نداره من شماره چشمم کم بود عینک هم هیشوقت نزدم 

منم عمل کردم پارسال تار میدیدم تا یک ماه. ولی سوزش اینا نداشتم. من یه هفته توی اتاق تاریک بودم اکثرا ...

از چند روز بعد عمل گوشی و تی وی دیدی؟

اخه من تنهام توو غربت هیشکی نزدیکم نیس یک هفته اول رو مامانم اومد استراحت کردم بعدش دیگه خودم پاشدم میترسم دیدم خوب نشه😥

💕
یکی دوماه همینطوری تار میبینی اون قطره های اشک مصنوعی هم ب شانست مونده من تا دوسال استفاده کردم چوو ...

وای نگو صبحا که پامیشم نمیتونم چشامو باز کنم😥

میگم کههه چند روز بعد عمل گوشی دیدی؟

من پنجشنبه گذشته لنز پانسمانم رو برداشت گفت حموم میتونین برین و گوشی تی وی ام تا حدی که چشمو خسته نکنین ببینین...ارایشم که فعلا ممنوع صورتم ابروهام پرشدن توو آینه نمیتونم صورتمو دقیق ببینم😥

💕
میشه توضیح بدی لطفا هزینش چطوره  به درجه چشم ربط داره که چقد باشه  و اینکه درسته که میگن ...

هزینه عمل 7200

هزینه عکس ها 1500

من شماره چشمام خیلی بالا بود پنج و دو.نمره هم استیگمات داشت دکتر گفت استیگماتت بالا هس فمتو نمیتونی انجام بدی میمونهprk و اسمایل 

دکتر گفت prk خیلی نیاز ب مراقبت های بعد از عمل داره و بازگشت دید هم طول میکشه چند ماه و تا یکی دورزم درد داره

ولی اسمایل دیدت همون موقع عمل کامل میشه واسه همینم اسمش اسمایل هست ینی سریع لبخند میزنی بعد عمل میبینی 😂

درمورد شماره چشمم من چشمام دو سال بود شمارش تغییر میکرد و ثابت نبود به دکتر گفتم گفت اشکال نداره بهتریم سن واسه عمل بالای 21هست 

البته من23سالم بود عمل کردم و دکتر گفت اشکال نداره اگ شماره چشمات تغییر کرده!!

2738
وای نگو صبحا که پامیشم نمیتونم چشامو باز کنم😥 میگم کههه چند روز بعد عمل گوشی دیدی؟ من پنجشنبه گذش ...

من دو هفته بعد عمل ارایش نکردم

لنزای پانسمان رو ک برداشت حموم رفتم

برا اون باز نسدن چشات بش بگو

برات یه ژل میده مثل قطرس شبا میریزی تو چشات حل میشه

من دو هفته بعد عمل ارایش نکردم لنزای پانسمان رو ک برداشت حموم رفتم برا اون باز نسدن چشات بش بگو ب ...

مرسی عزیزم

گفته چهارشنبه هفته بعد برم فقط اینکه ابروهام پر شده خ شلخته شدم میترسم برم ارایشگاه ضربه به چشام بخوره چیکار کنم؟

راجب دیدن گوشی چی میگی؟

چقد طول کشید دیدت ۰/۰ بشه؟

💐💐💐💐💐💐

💕
مرسی عزیزم گفته چهارشنبه هفته بعد برم فقط اینکه ابروهام پر شده خ شلخته شدم میترسم برم ارایشگاه ضربه ...

دو ماهی طول کشبد تا کامل ببینم

تو دستگاه ک چک میکنن البته صفره ها

ابزوهاتو خودت یکم تمیز کن دیگه چیزی نمیشه

گوشی هم یه هفته من رعایت کردم

ببین چشات صفر میشه ولی تیز بین نمیشی