2737
2734

من تلگر ندارم  مودم . اصلا هیچ کدوم و ندارم فقط نت میزنم و میام گوگل .ضرر داره برام؟؟

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر خاله م وقتی باردار شد گوشیش کلا رو حالت پرواز بود روزی فقط ۱ ربع اینا باز میکرد برای زنگ زدن اینا

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738

نه اخه چه ربطی داره فقط زیاد نیا تو گوشی...بعدم‌مودم خطر داره...

من سر بارراریم گوشیم دستن بود تو سایت پلاس بودم ..همه میگفتن بچت شلوغ میشه ...ولی خداروشکر هم بچم سالمه هم ارومه فدات شم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

اره صددرصد ضرر داره امواج خود گوشی امواج وافای تاثیر مستقیم رومغز داره بخصوص جنین ،خانمایی که میگن هیچ ضرری نداره الان خودش و نشون نمیده بچه که بزرگ شه ازنظر هوشی ذهنی به مشکل برمیخوره 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏