2733
2739
عنوان

بچه ها خل شدم آنقدر رفتم حموم. دو دقیقه نشده دوباره تنم بود میگیره:(

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی اسپری اینا امتحان کردم این مام ولی اصلا معرکس کلا کیو وی کرم ایناش هم خیلی عالیه

خدا، گاهی به صورت لیوانی آب خنک است، گاهی به صورت پسرکی که به روی زانوان شما می جهد، یا زنی افسونگر و یا فقط به صورت یک گردش کوتاه سحری. خوشا به سعادت کسی که بتواند او را در زیر هر نقابی بشناسد!
2731
فقط سنگ مرداب علاجه عالییه

اون که سرب خالصه. خیلی مضره نزن عزیزم. منم خیلی میزدم ولی هم  دکتر طب سنتی هم دکتر زنان خیلی از مضراتش گفتن چون یه ماده ی معدنی سرشار از سربه. به جاش گفتن پماد زینک اکساید بزن بی ضرر هم هست

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
میگیرم. قیمتش چنده؟

من 2 ماه پیش 81 گرفتم❤

خدا، گاهی به صورت لیوانی آب خنک است، گاهی به صورت پسرکی که به روی زانوان شما می جهد، یا زنی افسونگر و یا فقط به صورت یک گردش کوتاه سحری. خوشا به سعادت کسی که بتواند او را در زیر هر نقابی بشناسد!
2740
عزیزم منم مث شما بودم ولی از وقتی که با مام کیو وی آشنا شدم دییییگه عرق نمیکنم😄😄نه جدی عالیهههه حت ...

ضرر نداره؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2706