2733
2734
عنوان

توروخدا بیایید کمکم کنید

223 بازدید | 26 پست

من ادم زودرنجی هستم متاسفانه.ایراد خودم رو قبول دارم.اما ی مسااله ای پیش اومده ک نمیدونم درباره ش حق دارم ناراحت شم و یا نه و صرفا ب خاطر زودرنجیم هست ک ناراحت شدم..لطفا نظرتون رو بگید بچه ها.همین الان تایپ می کنم سریع و کوتاه

یکی از خواهرشوهرای من یک شهر دیگه زندگی می کنه.اونها سالی دو یا سه بار با ۴ تا بچه هاش میان و خداشاهده همه کار براشون می کنم از تولد گرفتن واسه بچه هاش گرفته تا کنسل کردن قرار ها و کارهای و مهمونی های خودم ب خاطر حضورشون حتا توی بارداری توی شیردهی توی هر شرایطی ک بودم..گردش می بریمشون..خلاصه خداشاهده همه کار می کنیم ک بهشون خوش بگذره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا اینبار ما بعد از مدتی رفتیم شهرشون.روز اول زنگ زدیم ک ما اومدیم گفتن ما شب عروسی یکی از همکارا و دوستامون دعوتیم ما هم چون خودمون اتاق گرفته بودیم گفتیم باشه پس ما دیگه فردا میایم خونتون.فرداش رفتیم و دوروز اونجا بودیم.و اما توی این دو روز خواهرشوهرم هردیقه ب یه بهونه ای ما رو تنها میذاشت توی خونه و میرفت بیرون.مثلا  ی بار ختم انعام.ی بار تعمیر ماشینش.ی بار سرزدن ب دوستش....حالا امروز ب شوهرم میگم چرا واسه ما احترام قایل نبود همه ش میرفت دنبال کارای خودش ی دیقه پیشمون نمی نشست میگه خب شام و ناهارش ک بیچاره برامون اماده می کرد...گفتم اخه مگه مهمون برا شکمش میاد والا برا احترام میاد و برا اینکه براش وقت بذارن

2738
اگه واقعا همینه گه میگی حق داری...  ختم انعام و دیدن دوست واجب نیست... دو روز میتونست کاراشو عق ...

فقط یکی از کاراش واجب بود.بقیه رو همه رو میتونست نره.شما بودین چ کار می کردین

2706