2733
2734

من ک با کل فامیلای بابام ب جز دو تا از عموهام قطع رابطه کردم راحتم چون خیلی تو حاشیه بودن 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من راضی ام از وقتی قطع ارتباط کردیم من رفتم سرکار، داداشم دانشکاه قبول شد خواهرم ازدواج کرد😅😅😅بس که حسود بودن قبلش نمیشد در عرض یکسال قطع ارتباط کامل همه اینا باهم شد😳

هر کیو نمیخای کم یا قطع کن ارتباتطوو

آخه مامانم هی اصرار داره رفت و آمد کنیم.من میدونم هی غیبت میکنن یا حرفای زشت میزنن.باز ول نمیکنه.خستم کرده

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...

من شوهرم ۴ تا زندایی فتنه داشت 

یه سره توی رفت و آمد بودیم همش دعوت میکردن بعد توی روی من می گفتن حالا نوبت توست تو کی دعوت میکنی 

یه سره در حال خاله بازی و چشم و هم چشمی بودن 

از عید باهاشون قطع رابطه کردم 

دعوتم کردن ولی من نرفتم راحت شدم 

ماه رمضان راحته راحت بودم چی بود 

آخه مامانم هی اصرار داره رفت و آمد کنیم.من میدونم هی غیبت میکنن یا حرفای زشت میزنن.باز ول نمیکنه.خست ...

عزیزم منم خانوادم سرمو راجب صل رحم(بلد نیستم بنویسم)میخورن ولی من وقتی از کسی خوشم نیاد بای بای من احتیاج ندارم با ادنای پست و فوصول ارتباط بگیرم توعم نگیر برا ایندت خوب نیست به حرف پدر مادرت باشی

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون