2737
2734

خانما من چند روزه متوجه شدم باردارم .یه دکتری میخوام که متخصص زنان زایمان باشه خوب و دلسوز و حرفه ای و مهمتر از همه چون نمیخوام طبیعی زایمان کنم دکتری میخوام که قبول کنه خودش برام سزارین بنویسه اگه کسیو میشناسید بگید مررررسی

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️

دکتر خوب تو تهران زیاد

من باشم اولویتم اینه که نزدیک خونمون باشه 

لااقل سمتی باشه که من هستم نه اینکه مثلا من شرق باشم اون غرب من شمال باشم اون جنوب

دوم به بیمارستانی که بیمه ام میخوره و یا اون بیمارستانو دوست دارم

سوم دکتری که سرش خیلی شلوغ نباشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر من عالیه اتفاقا سر سزارین کردن می خوام عوضش کنم 😞😞😞

دکتر ژیلا عابدی

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
دکتر خوب تو تهران زیاد من باشم اولویتم اینه که نزدیک خونمون باشه  لااقل سمتی باشه که من هستم ...

من خونه ام سمت پایین شهره نمیخام اینجاها برم دکتر یا بیمارستان چون معمولا امکانات اینجاها خوب نیست متاسفانه

2740
دکتر میر زنده دل تو اینستاگرام سرچ کن همه چی و تو پیچش زده تقی پور ندارم فقط یادمه تو فرجام مطبش&nbs ...

ممنونمم

عه چرا قبول نمیکنه؟

اهله سزارینه من طبیعی می خوام حتما 

فقط به همین دلیل مجبورم عوضش کنم

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
من خونه ام سمت پایین شهره نمیخام اینجاها برم دکتر یا بیمارستان چون معمولا امکانات اینجاها خوب نیست م ...

دکتر فریده کاظمیان شهرک غرب مطبش میدان صنعت 

دکتر اشرف سادات جمال خوبه توخیابان فلسطین

دکتر زهره کریمی تهرانپارس

2706