2737
2739

چه اشکالی داره منم کلا میگم جان کسی صدام کنه چیز غیر عادی ای نیست که وقتی خودمون منظوری نداریم گلم❤

خدا، گاهی به صورت لیوانی آب خنک است، گاهی به صورت پسرکی که به روی زانوان شما می جهد، یا زنی افسونگر و یا فقط به صورت یک گردش کوتاه سحری. خوشا به سعادت کسی که بتواند او را در زیر هر نقابی بشناسد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم یه بار حواسم نبود به پسر عموم گفتم  

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2740
اره شوهرم هر وقت صدام میکنه میگم جانم یه لحظه خجالت کشیدم

واییییییییییی یه بارم تو راه آهن بودیم اصلا حواسم نبود پلیسه  به همکارش گفت عزیز جان منم که خدای سوتی گفتم جانم ینی تا خونه داشتم میموردم از خجالت و خنده خیلی بد بود 😅🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

جان حرف بد و خصوصی ایه آیا؟؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706