2733
2739
عنوان

خانما بیایین

98 بازدید | 13 پست

پسرعموی شوهرم که بچش دندون در آورده بود زنش برا بچش آش دندونی پخته بود برا مادر شوهرم جاریم خواهرشوهرام آورد داد برا من نداد الانم مادر شوهرم زنگ زده میگه پنجشنبه تولدشه براتون کارت دعوت دادن منم ناراحت شدم به شوهرم گفتم نمیرم برام ارزش قائل میشد به همه داده بود به منم میاورد الان نمیخوام برم نظر شما چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو یه ساختمانیم با مادر شوهرو جاریم .چون دندونی نیاورده از حرصم نمیرم فقط نمیدونم به مادر شوهرم چی ب ...

راستش بگو

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738

نرو با هرکسی باید مثل خودش رفتار کرد

روزگار عوض شد ! مثل دفتر های قدیمی بودیم دو ب دو ،باهم هر کدام را ک میکندند آن یکی هم کنده میشد حالا سیمی مان کردند ک با رفتن دیگری کک مان هم نگزد 

من جات باشم به روم نمیارم که آش دندونی نفرستادین واسم یا حتی واسش قهر کنم و یا حتی به گوشون برسونم آخه اینجوری خودمو کوچیک میکنم

اونا شخصیت خودشون میرسونن یا حتی ممکنه یادشون رفته باشه ولی تو هم در حد شانت رفتار کن عزیزم

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍

به نظرم بهتر نیاورد اخه مجبورمیشدی براش کادوبزاری برا دندونی......ولی برو تولد اون عمرا بفهمه برا دندونی نیاوردن نرفتی....توهم دندونی کردی دراینده براش نبر تلافی کن فقط ولی تولد برو حرفو حدیث برا خودت درست نکن برایه دندونی ارزش نداره

من جات باشم به روم نمیارم که آش دندونی نفرستادین واسم یا حتی واسش قهر کنم و یا حتی به گوشون برسونم آ ...

نه منم دوس ندارم که بفهمن به خدا به خاطر آش نه به خاطر اینکه بهم ارزش نزاشته نمیخوام برم