2737
2734

ان شاءالله زیارت مرقدمطهر حضرت علی علیه السلام نصیبتون بشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ممنونم،فدات😘انشالاه نصیب خودت😊

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عید شمام مبارررک... ان شالله حاجت روا بشین...

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
2731

عزیزم خوبی؟_یه تایپک بودی که گفتی بادوم زمینی خوردی صورتت چاق شده گلم 1_چه مقدار بادوم بخورم و 2_بعد چند وقت مشخص میشه صورتم چاق شده؟؟؟؟3_چاقیش مشخصه یا کم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنونم اگه بگی خیلییییی واجبه جواب سوالامو بده منتظرم

عزیزم خوبی؟_یه تایپک بودی که گفتی بادوم زمینی خوردی صورتت چاق شده گلم 1_چه مقدار بادوم بخورم و 2_بعد ...

سلام روزی سه تا دونه خوردم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2740
فقط ۳تا؟؟؟ بعد چند وقت چاق شد و چاقیش،زیاده یا کم؟صورتم  لاغره

تاپنج تا مجاز بودم بخورم ولی بیشتر ازاین اگه میخوردم صورتم جوش میزد چون بادام طبع گرم داره  من تا چهار پنج ماه مصرف کردم

@گومبولی   سلام عزیزم خوبی😊؟

کم پیدایی ان شاءالله هرجاهستی سلامت باشی

@گومبولی   سلام عزیزم خوبی😊؟ کم پیدایی ان شاءالله هرجاهستی سلامت باشی

سلام ب روی ماهت  عزیز دل

زیارتت قبول خانم

خووووشا ب سعادتت

ممنونم از احوال پرسی همیشگی و محبت روز افزون تون،

انشاالله  بهترین های عالم نصیب و قسمتت شه و همیشه سالم و سلامت و دل خووووش باشی 🌹🌹🌹

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
سلام ب روی ماهت  عزیز دل زیارتت قبول خانم خووووشا ب سعادتت ممنونم از احوال پرسی همیشگی و ...

سلام   ممنونم😊الهی عاقبت به خیر بشی