2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بدترین روزم امروز بود رفتم خانه پدرشوهرم بادخترم بادوتابرادرهام انگاررفتم ختم تارفتم توخونه پدرشوهرومادرشوهروخواهرشوهر اشکشون دراومد دخترمم زد زیرگریه،منم نتونستم خودمونگه دارم گریم گرفت دلم برای برادرهام کباب بود که داشتن بدبختی خواهرشون رو نگاه میکزدن(درضمن من ازشوهرجداشدم شوهرم مجدددامادشده بود وخانواده پدرش باهاش همه قهرن)

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

بخاطر مشروب و بی محبتیاش و توجه نکردنش که همش اشک منو درمیاورد رفتم خونه بابام که طلاق بگیرم اخرشم ادم نشد

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
خدا صبرت بده😶

ازوقتی اومدم دخترم گرفت خوابیدمنم دارم فکرمیکنم چ دنیای نامردیه هعععی خدا  برادرهام دیدم دارن گریه میکنن😔😔

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
بخاطر مشروب و بی محبتیاش و توجه نکردنش که همش اشک منو درمیاورد رفتم خونه بابام که طلاق بگیرم اخرشم ا ...

طلاق گرفتی الان؟ وای مشروب واقعا با زندگی همه بازی میکنه مخصوصا بعضیا که جنبشو ندارن

طلاق گرفتی الان؟ وای مشروب واقعا با زندگی همه بازی میکنه مخصوصا بعضیا که جنبشو ندارن

نه ولی خیلی دلم میخواد 

الان نمیخوره 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706