2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ته دلم آرومه  نه خوش گزرانی های آنچنانی دارم  نه شوهر عاشق و کادو بگیر  کلا هیچ ...

نه خوب این موضوعی که میگی فرق داره ، اینی که میگی تفاوت دو تا زندگی هست خوب و بدش رو خود اون شخص باید بگه ، الان بحث سر جنگ تو پروفایل هاست معمولا اونی که سرش گرم خوبیهای زندگیش یا حتی مشکلاتش هست و کلا حواسش پی زندگی خودشه فرصتی برای جنگ تو پروفایل یا به رخ کشیدن و طعنه و غیره نداره اصلا کسی رو حساب نمیکنه که بخواد به هر چیزی واکنشی بده و نظر هر کسی براش مهم باشه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2731
خداوکیل باکلاسه؟  استاتوسممهمون hey there im using watssap هس مال سال  2015

آره 

من الان هر کی گوشی ساده دستشه رو باکلاس میدونم ،یعنی غرق زندگی خودشه ،یعنی تو دنیای واقعی زندگی میکنه ،یعنی صاحب فکره 

اونایی که پروفایل نمیذارن هم همینطور 

آره  من الان هر کی گوشی ساده دستشه رو باکلاس میدونم ،یعنی غرق زندگی خودشه ،یعنی تو دنیای واقعی ...

منو اینهمه خوشبختی محاله

فقط مونده ی هف هش کیلو کم کنم

خانوم مهندس آتیش پاره 😎💣
من پسردارام دیدم میزارن زیاد

هر کی میذازه بی کلاسه ،بچه س دیگه ،۱۲۵نوع که نداره ،یا پسر میشه یا دختر 

این دیگه پز دادن نداره 

بعدم اینایی که پروفایل میذارن خوشحالی یعنی اسم عشقت فلان باشه😑😑😑خوب هر ادمی یه اسمی داره 

شق القمر نکرده که اسمش مثلا حامده

2740
هر کی میذازه بی کلاسه ،بچه س دیگه ،۱۲۵نوع که نداره ،یا پسر میشه یا دختر  این دیگه پز دادن ندار ...

وای هیچوقت فازشونو نفهمیدم

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒

[QUOTE=101746367]شوخی میکنی؟ چقدر بی حیا . اوه اوه.[/QUOTEبخدا بعد اینکه معلوم شد بچه دومم پسره پروفایل گذاش خدا ب هرکسی دختر نمیده و باید لیاقت داشت و دختر ینی ی دربازکن تا آخر بروی پدر مادر😒 بعد کاشف ب عمل اومد برا بچه دوم رژیم پسرداری گرفته خواهرشوهرم میگف گفته پسر نشه مطب دکترو تخته میکنم باید حق ویزیتامو پس بده

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒