2737
2739
عنوان

اقا بیاین از سوتی های بامزه مامان باباهاتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 4168 بازدید | 98 پست

رفتیم عینک افتابی بخریم مامانم عینک برداشت زد به چشمش فروشنده گف این عینک مارک داره مامانم دراورد یه نکا به عینک ک مارکه اویزونش کرد گف اره ازاینا دیدم مارکش قشنگه من دیگه محوشدم

مث من به مادرم گفته مامان جون عطربزن زدبعدعکس گرفتیم بادوربین گف خوب شدعطرزدم عکس بوخوبی میگیره

قطعا به شوخی گفته 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما ی بار رفته بودیم مسافرت وقتی برگشتیم رو دیوار حیاطمون پرده زده بودن واسه فروش البته بغل خونمون زمین خالی بود واسه اون زده بودن مامانم تا دید گفت یا فاطمه زهرا دارن خونمونو میفروشن😂😂

😂😂😂😂😂

محو#  

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
عکس این بود منتهی یکم بی کیفیت چون با گکشی از رو تبلت عکس گرفتم عکس تو عکس شده😂😂

راست میگه چرا اینجوری کرده اون خانم. یا خودتی

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738
راست میگه چرا اینجوری کرده اون خانم. یا خودتی

اونی ک گوشی دستش بود من بودم

اون یکی دوستم

ناراضی#  

ی ژستیه واس خودش

مد بود اون موقع

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
راست میگه مامانت انگار واقعا داره بو میاد     دختر کم سن هستی ولی خوشم میاد ازت شیرین و ...

😂😂😂😂

ممنون عزیزم

منم خوشم میاد ازت❤❤

غذای مامانم سوخته بود بعد بابام داشت با تلفن با پسرعموش صحبت میکرد آبجیم گفت مامان پسر عمو میگه چه بو سوختگی از خونتون میاد مامانم طفلی میزد رو دستش و حرص میخورد میگفت آبروم رفت همه فهمیدن غذام سوخته😁😁😁😁😁😁😁

میشه برا برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😊😘😘😘
2706