2733
2734
عنوان

تاحالا اینجوری شدین

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 97 پست
ناراحت نشی ها حق شوهرت بود ادم با حلال خدا این کار و میکنه

میدونم حقشه.خودمم دلم خنک شد.تو روش مثلا خودمو نگران نشون میدم.ولی وقتی خیلی میبینم چس ناله میکنه باهاش سر و صدا میکنم.میگم ول کن دیگه.چقد لوسی تو.نمردی که.خوب میشی.از دردی که من کشیدم بدتر نیست که.خفه خون میگیره.نمیتونه رابطه داشته باشه.همش تو دلم میگم نوش جونت.اینقد منو اذیت کردی

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم بچه اولت بود ک سقط کردی؟

هنوز عقد هستیم و عروسی نگرفتیم برای همین مجبورم کردن سقط کنم گفتن نمیشه و زوده و اینا

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
الهی بمیرم واست 

خدا نکنه عزیزم.ولی خدایی خیلی درد داشت.من اینقد اذیت میشدم.از شدت درد همش بالا میاوردم.بلند بلند گریه میکردم.بابام بدبخت نمیدونست چیه.بهش گفته بودن کیست داره بردیمش دکتر سرم زده و اینا.اونم ساده باور کرده.همش میگفت اینقد فیلم بازی نکن چیزیت نیست که.من گریه میکردم و جیغ میزدم همش میگفتم خداااا چرا نمیمیرم دیگه.چرا راحت نمیشم.شوهرم و مامانم هم گریه میکردن.پشیمون شده بودن ولی فایده نداشت.از زایمان بیشتر درد کشیدم من

شوهرت کلا ادم خوبی نیس؟ اگ اینجوری اذیتت میکنه چرا زندگیتو تباهش میکنی؟

خدا شاهده پریشب رفته بودیم عروسی اینقد مشروب خورده بود هیچی حالیش نمیشد.اونده بود میرقصید.پرت و پلا میگفت.دستشو کشیدم گفتم بیا واستا آبرومونو بردی.

2740
خدا شاهده پریشب رفته بودیم عروسی اینقد مشروب خورده بود هیچی حالیش نمیشد.اونده بود میرقصید.پرت و پلا ...

بخدا ادم یبار بیشتر نمیتونه زندگی کنه اگه اینجوری تو عذاب بخای ادامه بدی ک خودتو داغون میکنی هنو عروسی نکردی جدا بشی بهتره

🤪

[QUOTE=101743483]خدا شاهده پریشب رفته بودیم عروسی اینقد مشروب خورده بود هیچی حالیش نمیشد.اونده بود میرقصید.پرت و پلا ...[/QUOT انتخاب تو که از انتخاب منم بدتره

( ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده )
بیماری شوهرت چیه

بیماری روانی یا جسمیش؟ بیماری جسمیش hsv.بیماری روانیشم که فقط خدا میدونه.ایشالا خودشم درمانش کنه.خدارو شکر یکی از مشکلاتمون داره حل میشه میمونه هزار تای دیگه.داره کارش جور میشه که بیاد شهر خودمون.انتقالیش فردا معلوم میشه.دعا کنید این حل بشه تا بقیش.

بخدا ادم یبار بیشتر نمیتونه زندگی کنه اگه اینجوری تو عذاب بخای ادامه بدی ک خودتو داغون میکنی هنو عرو ...

چ فایده؟من که دیگه دختر نیستم.اینده ی تضمین شده که مجرداشم ندارن چ برسه به من.از کجا بدونم زندگی بعدیم بهتره؟اینو با چشم باز انتخاب کردیم.مثلا فامیل هم بود گفتیم میشناسیم این شد.بقیش چی باشن

[QUOTE=101743483]خدا شاهده پریشب رفته بودیم عروسی اینقد مشروب خورده بود هیچی حالیش نمیشد.اونده بود م ...

مرد خوبم مگه هست؟؟؟

2706