2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اتفاقا  اسم پسر یکی از کاربرای سایت این اسمه  اینقدر اسم‌های عربی یا اسم‌های من دراو ...

بعضی اسمایه عربی شبیهه به اسمایه ما مثه بعضی اسمایه اروپایی که به فرهنگ مام میخورن مثه هاناو هیچ اشکالی ام نداره اسم باید زیبا باشه 

بعضی اسمایه عربی شبیهه به اسمایه ما مثه بعضی اسمایه اروپایی که به فرهنگ مام میخورن مثه هاناو هیچ اشک ...

اره متاسفانه اونها هم جالب نیستند 

ما فرهنگ غنی داریم 

چه بهتر از این فرهنگ غنی استفاده کنیم همه جوره 

وووای خدایااااا دیروز مشخص شد بچه تو شکمم پسره ـمادر شوهرم گیییییر داده میگه اسمشو بزار علی حسن ـاخه ...

الان میریزن سرت ک مگه افغانی چشه نژادپرست؟!!😅

اصلا توجه نکن ب شوهرتم بگو بهشون بگه تو این مورد دخالت نکنن حداقل

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
2738
آرش بسیار زیباست  اسم پهلوان ایرانی هست  یک غرور و ابهت خاصی توش هست که در کمتر اسمی دید ...

آخ آخ این شوهر رو راضی میکردم همون آرش میذاشتیم خیلی دوست دارم هم سنگینه هم اصیل هم ایرانی

الان میریزن سرت ک مگه افغانی چشه نژادپرست؟!!😅 اصلا توجه نکن ب شوهرتم بگو بهشون بگه تو این مورد دخا ...

ما دیروز  قبل سونو نذر کردیم اگه پسر شد اسمشو بزاریم علی ـ مادر شوهرم میگه علی خالی ن بزارید علی حسن ـ شوهرمم بدش میاد میگه علی حسن چیه

2706