2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماما فره جان من 1 سال و نیمه میرم اما داروهاشو مرتب مصرف نکردم و عمل بینی داشتم موهام بیشتر ریزش گرفته 4ام این ماه وقت داشتم چون تازه عمل کرده بودم نرفتم حالا 23ام وقت داده 7 صبح باید ب دکتر بگم ک موهام باز میریزه فکر کنم دوره درمانمو بیشتر از 2 سال بکنه.قرص اسپیرونولاکتونم بهم نمیسازه باید بهش بگم
در غلغله ی جمعی و تنها شده ای باز
آن قدر که در پیرهنت نیز غریبی
2731
فرش جان هیچ کدوم از این دارو ها به من نمیسازه تازه من دو سه سال پیش شنیدم اسپرینولاکتون از رده خارج شده و عوارض بدی داره البته من شنیدم نمیدونم حقیقت داره یا نه ولی این دارو ها ریزش موی منو کم که نکرد زیادتر هم شد من بیشتر دنبال پی ار پی هستم دوستان کسی در مورد پی ار پی اطلاعی داره؟

2740
اریایی جان من مشکل کیست تخمدان داشتم دکتر بهم قرص ضد بارداری داد که باعث چاقی شد بهش گفتم نمیخام از این قرص استفاده کنم بهم متفورمین داد که خیلی راضی ام بعد از 6ماه دوباره سونو دادم کیستم خیلی ریز شد .به دکترت پیشنهاد قرص متفورمین رو بده دکتر زنان من دکتر تهرانیان بود .دکتر پوستم دکتر کشاورزه که از اون هم خیلی راضی هستم هر کی پوستم رو میبینه تعجب میکنه حتی دوباره مو در اوردم البته با یه دارویی که برای یه ماه 30تومن بیشتر نشد.به نسبت دکترهای دیگه که داروهاشون خیلی گرونه وپولکی هستن دکتر کشاورز اینطور نیست.برای جوش صورت و ریزش مو که عالی جواب داد از ماه بعد درمان لک رو شروع میکنم.برای موزائد مریضاشو دیدم که راضی بودن خودم انجام ندادم.
من مشکل جای بخیه تو صوزتم داشتم که به علت تصادف ایجاد شده بود
چند تا دکتر رفتم که فقط بلد بودن سر کیسه کنن آدمو... داروها و ویزیتشون گرون.......... و نتیجه هیچی!
یکیشون هم دکتر معروفی شده واسه خودش که راه به راه اینجا اسم ازش می پرن جوری که انگار منشیش هستن! والا به خدا!
تا این که پیش دکتر مسیبی رفتم تو مرکز پوست و مو نوین دیدگان در خیابان پنجم بخارست .
بعد 4 ماه جای بخیه هام رفته
هم لیزر کرد و هم پماد و دارو
یه دارو گفت که تو ایران پیدا نمیشه و اگه کسی رو داری بگو از اون ور برات بفرسته
منم داشتم و یکی از اقوامم از امریکا برام فرستاد
خیلی خیلی برای من خوب بود.
راستی داروهاو نسخه هاش به جز این آخری که از خارج برام فرستاده شد بقیه اصلا گرون نبودن.
مثبت اندیش باش.
2706