2737
2739

دیشب تو محلمون توحسینیه جشن بود منو مادر دوست پسرم اونجا بودیم.البته واقعا قصد ازدواج داریم تاچند ماه دیگ.بعد دوست پسرم واسه تولدم بهم انگشتر طلا داد.من دستم کرده بودم.پارسال تو مدرسه ها با چند نفر دعوام شد.بعد اونارو دیشب دیدم.ازم پرسیدن نامزد کردی گفتم اره به توچه گفت مبارک باشه و رفت بعد هی بقیشونم پرسیدم منم نمیتونسم دیگ بگم ن گفتم اره.میترسم به گوشه دوس پسرم برسه اخه خیلی از دروغ متنفره منم از از حرصم گفتم یهو...بنظر شما حاشا کنم اگ فهمید؟

چ تضاد جالبی حسینیه و مادر دوس پسرت 😐

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

از کجا معلوم بفهمه

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام خیر

جناب مهندس قفل کردی رو این جمله ها

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

نه حاشا نکن

خودت امروز قضیه رو براش تعریف کن بگو خواستم حرص بخورن 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

ن نمیخواد بگی بهش ..بعدم از کجا میخواد بفهمم..نترس 

اگر خیلی نگرانی  ب دوست پسرت بگو ک دوستام اینجوری گفتن منم گفتم اره ازدواج کردم ..بعدم شما چ دروغی گفتی من متوجه نشدم ..اونا سوال کردن توام گفتی اره ..کجاش دروغه؟

2706