2733
2739
عنوان

کاش آدما میفهمیدن

84 بازدید | 8 پست

همراهی کردن باهاشون اجباری نیست

۵صبح خوابیدم الانم تو خونمون دعواست 

من دوس ندارم باهاشون برم مسافرت

کاش شوهرم منو ۱سالع عقد کرده میبرد

ک اینهمه زبون ب جونم نمیخرید

تیکر سربازی شوهرمه(شروع۱۹تیر۹۸)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با خونواده خودت دعواست؟

اره اگه عروسی کرده بودم این بحثا نبود حداقل تو خونه خودم بودم 

😔شوهرم با اینکاراش حرف فقط بجونم خریده 

انواع و اقسام حرفا و طعنه و کنایه ها رو تو این ی سال و ۴ماه خوردم

میدونست تو خونه مشکل دارم و تووو اوج بدبختی بهش جواب دادم 

خانوادش هم میدونستن ولی فقط حرف ب جونم خریدن

2728

چرا نمی خوای بری مسافرت؟

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

مامان منم هرجا میرفت به زززور منم میبرد..بعدازدواج عقده ای شده بودم..هرجایی هم که دوس داشتم از لج مامانم نمیرفتم..خون به جیگر شده بودم ازدست مهمون بازی هاش😣

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
اره اگه عروسی کرده بودم این بحثا نبود حداقل تو خونه خودم بودم  😔شوهرم با اینکاراش حرف فقط بجو ...

خب باخونواده ات برو مسافرت اونا دلشون نمیخواد تنهات بزارن چراازشون دوری میکنی شاید تو زیادی حساسی

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
مسافرت خوبه که،خوش میگذره حالا اونا چه اصراری دارن که حتما بری آخه؟چند سالته مگه؟

با برادرم خوش نمیگذره

۳بار با منت اینکه من و شوهرم پشت ماشینش سواریم بردمون مسافرت 

یعنی نمیتونستم جیک بزنم دعوا میشد

اخر سر هم اونجا پیش خانواده شوهرم دعوا انداخت ک اره خواهر من همش تو بغل داداش ایناس ابرو برام نذاشت

2738
خب باخونواده ات برو مسافرت اونا دلشون نمیخواد تنهات بزارن چراازشون دوری میکنی شاید تو زیادی حساسی

با مامانم همین چند روز پیش رفتیم و اومدیم 

دوس ندارم با داداشم برم چون عامل ۵۰درصد دعواها من شوهرم بود

من عقد بودم شوهرم نمیتونست منو ببره خونشون همش زنگ و اس ک برگرد برگرد

بعد زن خودش فقط صیغه بود جرات نداشت بره خونشون 

من خونه پدرشوهرم بودم میخواستم چند روز بمونم بعد شوهرم ببرم

یهو برادرم برای لج بازی میومد میبردم

خیلی دوران عقد بدی داشتم از همه لحاظ