2733
2739
عنوان

خانوما ۳۰ سالمه دیر میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 87 پست

متاسفانه آدم آینده رو ندیده.از نظر سن نمیگم دیر میشه.یعنی شاید مشکل خاصی نباشه.اما وقتی مجبوری فاکتورهای دیگه مثل ناباروری و ... رو در نظر بگیری منطقیه زودتر اقدام کنی.تکلیفت رو مشخص کن .خودت تصمیم بگیر.ببین مثلا میگی من الان بچه نمیحوام .تحت هیچ شرایطی تا دو سال دیگه نمیخوام بعدشم هرچی خدابخواد.شد شد نشد نشد.اگه ادم اینجوری هستی بسم الله.صبر کن تا موقعش و هرچی قسمت باشه.ولی اگه فکر میکنی بعدا نمیتونی تحمل کنی یا زندگیت بهم میریزه.همسرت بدون بچه نمیتونه اقدام کن

خخخ خوشبحالت من دیگه فقط بقال سر کوچه مونده بگه چرا بچه نمیاری😅

نه چون شرایط روحی مادر مهمه خیلی مهم من به حرف کسی نیستم خدا خواست میده نخواستم نمیده من دوستم پلی کیستیک بود یه تخندانم نداشت بچه دار شد تو ۳۸ سالگی. بیخیال بابا من الان زندگیم خوبه شاید قراره با بچه بهتر بشه پس چیز خیلی واجبی نیست بچه. برو سفر عشق و حال کن وقت برو ببخشید ک و ن بچه شستن همیشه هست 🙈🤦‍♀️😂

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به سن نیست الان بارداریا سخت شده. یکی از فامیلامون 35 سالگی بی دردسر حامله شد. خالم 28 سالش بود حامله شد از 23 سالگی میرفت دکتر واسه درمان. شما حتما برو دکتر بخاطر اینکه تخمدان پلی کیستیک داری

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...
متاسفانه آدم آینده رو ندیده.از نظر سن نمیگم دیر میشه.یعنی شاید مشکل خاصی نباشه.اما وقتی مجبوری فاکتو ...

نهههه عاشق بچه هستیم خودم و همسرم خیلی برام مهمه اما الان نمیخوام.

قدرت عجیب عشق رو من با تو ❤ شناختم. چطوری اومدی تو زندگیمو شدی تموم زندگیم نمی دونم... خیلی ازت دورم خیلی دلتنگتم😔. خدایا کمکم کن و کنارم باش🌹
2728
خخخ خوشبحالت من دیگه فقط بقال سر کوچه مونده بگه چرا بچه نمیاری😅

اینجور جاها با یه لبخند بگو چشم حتما عزیزم 😂😂😂

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
به سن نیست الان بارداریا سخت شده. یکی از فامیلامون 35 سالگی بی دردسر حامله شد. خالم 28 سالش بود حامل ...

درست میگید باید جدی تر پیگیری کنم.

قدرت عجیب عشق رو من با تو ❤ شناختم. چطوری اومدی تو زندگیمو شدی تموم زندگیم نمی دونم... خیلی ازت دورم خیلی دلتنگتم😔. خدایا کمکم کن و کنارم باش🌹

خانومای پلی کیستیک زمان زیاد میبره تا باردار بشن شما اقدام کن خودش ۲ الی ۳ سال میکشه واسه اومدن نی نیت

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
2738

خانوما میشع بیاید تاپیک منم ج بدید ممنونم

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
نهههه عاشق بچه هستیم خودم و همسرم خیلی برام مهمه اما الان نمیخوام.

سنی نداری که دختر تا ۳۷ و ۳۸ هم میشه من زندایی ۳۹ سالگی اولین بچش اورد هنوز میگه زود بود 😂😂😂

خانومای پلی کیستیک زمان زیاد میبره تا باردار بشن شما اقدام کن خودش ۲ الی ۳ سال میکشه واسه اومدن نی ن ...

کار برعکس میشه حالا چون نمیخوام ماه اول باردار میشم.😅😄

خانومای پلی کیستیک زمان زیاد میبره تا باردار بشن شما اقدام کن خودش ۲ الی ۳ سال میکشه واسه اومدن نی ن ...

کی گفته؟ دکتر زنان میگه الان داروها اومده ورزش کنن حله شما میگی؟

،اونروز داشتم‌یه مقاله پزشکی میخوندم که یه زن تو سی سالگی فقط ۱۲ درصد از تخمکاش باقی مانده البته استثناء خیلی هست ولی این بررسی روی ۴۰۰ زن انجام شده و به این نتیجه رسیدن ،من خودم میشینم میگم اگه تو ۲۵ سالگی حامله شده بودم مشکل نداشتم ،من ۲۹ سالگی پریودام‌ عقب میافتاد رفتم دکتر فهمیدم تنبلی تخمدان پیدا کردم

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
سنی نداری که دختر تا ۳۷ و ۳۸ هم میشه من زندایی ۳۹ سالگی اولین بچش اورد هنوز میگه زود بود 😂😂😂

روحیه دادی عزیزم😀

،اونروز داشتم‌یه مقاله پزشکی میخوندم که یه زن تو سی سالگی فقط ۱۲ درصد از تخمکاش باقی مانده الب ...

وای جه وحشتناک ۱۲ درصد😨

2706