2410
2553
عنوان

خانوما ۳۰ سالمه دیر میشه؟

924 بازدید | 87 پست

۳۰ سالمه ۵ ساله ازدواج کردم و بچه ندارم. همه اطرافیان بهم فشار میارن که زودتر بچه دارشو که با بالا رفتن سنت مشکلات نازایی پیدا می کنی. اما من هنوز شرایطش رو ندارم و نمی خوام از طرفی نگران سنم هم هستم. شما چند سالگی باردار شدید؟ به نظرتون تا چند سالگی وقت دارم باردار شم؟ در ضمن تخمدان پلی کیستیک هم دارم.

قدرت عجیب عشق رو من با تو ❤ شناختم. چطوری اومدی تو زندگیمو شدی تموم زندگیم نمی دونم... خیلی ازت دورم خیلی دلتنگتم😔. خدایا کمکم کن و کنارم باش🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

هی خاهر هر وقت شرایط شو داشتی بچه بیار به حرف بقیه توجه نکن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
اطرافیان منکه تخمدان پلیکستیک داستن چندسال کسید تا به زور باردار سدن

یا خدا😦

قدرت عجیب عشق رو من با تو ❤ شناختم. چطوری اومدی تو زندگیمو شدی تموم زندگیم نمی دونم... خیلی ازت دورم خیلی دلتنگتم😔. خدایا کمکم کن و کنارم باش🌹
2714

فاصله سنیت هرچی با بچه ت کم باشه بهتره سنت بالا بره دیگه حوصله بچه را هم ندارید نه خودت نه شوهرت

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه
یا خدا😦

من 24 سالگی ازدواج کردم

از 25 دیگه همش دکتر میرفتم

تا 27 سالگی باردار شدم

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
شرایطت جور شد سریع اقدام کن از همه چیز مهمتر شرایط روحی خودته

اصلا از لحاظ روحی آمادگیشو ندارم. خیلی پریشونم نمی تونم واسه یه نفر دیگه وقت بزارم ولی بچه خیلی دوست دارم.

من ۳۱ سالمه پدرم در اومد از بس رفتم دکتر

آخی عزیزم خیلی سخته چیزیو بخوای و بهش نرسی

2706