2733
2739
عنوان

خانوما ۳۰ سالمه دیر میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 87 پست
 اصلا از لحاظ روحی آمادگیشو ندارم. خیلی پریشونم نمی تونم واسه یه نفر دیگه وقت بزارم ولی بچه خیل ...

خب حداقل برای روحیتون  و این حالتون دست ب کار بشین تا بهتر بشین بعدش اقدام کنین ، ورزش رو اگر تونسین انجام بدین با انرژی مثبت

من ۲۶ سالگی باردارشدم.الان ۳۲ سالمه و دخترم ۵ سالش.هر چ زودتر بهتر.ماهم شرایطش نداشتیم ولی توکل کردی ...

خداروشکر برای من هم دعا کنید مشکلاتم حل بشه.

قدرت عجیب عشق رو من با تو ❤ شناختم. چطوری اومدی تو زندگیمو شدی تموم زندگیم نمی دونم... خیلی ازت دورم خیلی دلتنگتم😔. خدایا کمکم کن و کنارم باش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرم تو سن سی هشت سالگی بچه دار شد برادر اخریم قیافش شبیه بازیگرا بود وخیلی باهوش بود 

یکی می شناسم سی وشش سالگی ازدواج کرد بچش هم خوشگله وباهوش 

اطرافیانم تو سن سی سالگی بچه اول سی شش بچه دوم اوردند 

اینو با ید با متخصص زنان مطرح کنی بعضیا رحمش قوی هست  بعضیا رحمشون ضعیفه محدویت سنی باید زودتر رعایت کنند

اوکی شکر 
2728
یکی از دوستام پلی کیستیکه  ۳ساله اقدام و دکتر میره ،  شمام پیگیر باشین و اقدام کنین

😔

قدرت عجیب عشق رو من با تو ❤ شناختم. چطوری اومدی تو زندگیمو شدی تموم زندگیم نمی دونم... خیلی ازت دورم خیلی دلتنگتم😔. خدایا کمکم کن و کنارم باش🌹

تا جاییه میدونم کیست و بارداری یکم دنگ و فنگ داره شاید اون موقع که خواستی اقدام کنی یکم طول بکشه باردار شی اینجوری سنت بالاترم میره

از طرفی هم به بچه هم فکر کنین که وقتی 20 سالش میشه شماها چندساله میشین حوصله جوونی کردنای اونو دارین یا اون حوصله ی شمارو داره یا فقط باید از شما مواظبت کنه تو اوج جوونیش که میتونست باهاتون خوش بگذرونه😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2740
مادرم تو سن سی هشت سالگی بچه دار شد برادر اخریم قیافش شبیه بازیگرا بود وخیلی باهوش بود  یکی می ...

مادر خودم من رو ۳۸ سالگی به دنیا آورده. 

بچها یه سوال یه تاپیک بود خام دعا برا بچه دارشدن گذاشته بود اسم استارترش فکنم شکیلا بود نمیتونم پیداش کنم میشه کمکم کنید

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@
بچها یه سوال یه تاپیک بود خام دعا برا بچه دارشدن گذاشته بود اسم استارترش فکنم شکیلا بود نمیتونم پیدا ...

ختم دعا

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@
تا جاییه میدونم کیست و بارداری یکم دنگ و فنگ داره شاید اون موقع که خواستی اقدام کنی یکم طول بکشه بار ...

چه کنیم. زندگی تو ایران انقدر دغدغه داره والا واسه خودم هم نمی تونم وقت بزارم.

٢٦ سالمه دخترم ١٥ روزشه ٥ ساله ازدواج كردم ١ سال طول كشيد باردار شم پلي كيستيكم با دارو و امپولاي ز ...

مبارکه عزیزم. وای چقدر دردسر داره. انقد سختی کشیدم دیگه واسه بارداری حوصله سختی و تلاش ندارم.

2706