2733
2739

سوپ رو نمی دونم ولی همسر من با جو خودشو حسابی لاغر کرد

جو رو با آب می پخت بهش روغن زیتون و نمک میزد با یه کف دست نون سنگگ می خورد( فقط نون سنگگ ) هر سه وعده اینو می خورد تا ۱۰ روز در کنارشم پیاده رویشو زیاد کرده بود

خدایا شکرت...

رژیم سوپ قطعا بخاطر کالری پایینی که داره سریع وزن رو میاره پایین

ولی به هیچ عنوان با ورزش توصیه نمیشه چون کالری خیلی پایینی داره و بدن رو برای ورزش تامین نمیکنه 

رژیم کتو هم برای لایف استایل مناسبه هم ورزش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوپ رو نمی دونم ولی همسر من با جو خودشو حسابی لاغر کرد جو رو با آب می پخت بهش روغن زیتون و نمک میزد ...

میوه و سبزی نمیخورد یا مثلا چای؟تو ۱۰ روز چقدر کم کرد؟

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
2731
میوه و سبزی نمیخورد یا مثلا چای؟تو ۱۰ روز چقدر کم کرد؟

صبح ناشتا و شب قبل از خواب یه دونه سیب

میوه اشکال نداره 

شوهر من شکم داشت خیلی خداییش تو ده روز خیلی کوچیک شد شکمش البته اینکه چندروز بتوونی ادامه بدی دست خودته

اینم بگم این کار واسه پاکسازیه بدنم هست دکتر گفته بود اگه توونستی هر ۶ ماه یکبار یه دوره ی کوتاه این رژیم رو بگیر

خدایا شکرت...
صبح ناشتا و شب قبل از خواب یه دونه سیب میوه اشکال نداره  شوهر من شکم داشت خیلی خداییش تو ده ر ...

چه خوب،مرسی🌹

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
2738

من رژیم گرفتم خیلی راضیم ازش خواهرم و خاله هامم گرفته بودن خیلییییییییی راضین اصلا برنگشتن به وزن قبلی انقدر که اصولی بود. اینه رژیمش اگر خواستید بگیریدش عالیه 

http://ketomethod.sellfile.ir/prod-1731482-برنامه رژیم لاغری کتوژنیک نسخه کامل.html?r=56259