2733
2734
عنوان

میشه با این وضع باردار شد؟

139 بازدید | 5 پست

تاخیر سه چهار ماهه در پری دارم میشه باردار شد با این وضع بدون دارو؟

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرشوهرم سالی 2بار پریود میشد

الان یه دختر داره.

به شرطی که نگی پری

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2731

پریود نامنظم تخمک گداری نامنظم به همراه داره اما اگه مشکل هورمونی و کیست و اینها علتش نیست اقدام کن و مرتب نزدیکی داشته باش میگیره .منم تاخیر داشتم اکثرا 12 روزه -کم و بیش.گاهی هم با آمپول پریود میشدم اصلا بدون اقدام هم باردار شدم.رفتم برام آمپول بنویسه پریود بشم بی بی گذاشتم دیدم باردارم.با اینکه شوهرم مشکل جنسی هم داشت

خانم های عزیزیکه زندگی جدید رو استارت زدید من ۲۸ سالمه و یسال و نیمه جدا شدم اگه دوست داشتین بیاین اینستامrozita.d.71