2737
2734
عنوان

عصرجدید

224 بازدید | 22 پست

به کی رای میدید؟؟

تعداد رای : 31
نظرسنجی
محمدزارع
18
58%
پارسا
3
9%
فاطمه عبادی
9
29%
سعید فتحی روشن
1
3%
مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...

تکرارشو کسی میدونه کی میده؟

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حرف دل من بود امضات الان دارم گریه میکنم ان شاءالله ب زودی خدا به ماهم بچه میده و خودمون حسش میکنیم ...

امیدت به خدا باشه عزیزم

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...
2738
اسی میشه ی سوال بپرسم؟؟

میخوای بپرسی مشکلم برای بچه دار شدن چیه؟بپرس گلم

چرا محمد انقد رای اورده کارش اونقدرام جالب نبود به نظرم پارسا اول میشه عبادی دوم،شعبده سوم،دخترا چ ...

میدونی چرا 

چون به نظر من صدا یه چیز خدادادی هست 

شعبده بازی چند تا ترفنده که آدم آموزش میبینه 

دختران نینجا کارشون اصلا به دل ننشست چجور میگی کار اونا از محمد جالب تر بود

محمد واقعا کارش سخت بود و نیاز به پشتکار و استعداد و تلاش داره 

فاطمه عابدی هم عالی بود

2706