2737
2734
عنوان

کم شدن شیرمادر

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 34 پست
لیدی میل ترس دارم خودم چاق بشم

عزیزم نکنه مثل مثل خواهر منی از ترس هیکل خودش گند زد به شیر بچه شیرخشکی شد

ببین خصوصا تا شش ماهگی تو اصلا مهم نیستی آی چاق شدم و اشتها ندارم و..... ولش کن بچسب به خوراکیهای مقوی بزار شیرت خوب باشه بچه جون بگیره یه عمری بعدش فرصت داری به هیکلت برسی

ووویی همه که نفاخ بترکونن خواهر

دیگه همینا شیرو زیاد میکنن زیادم نفاخ نیستن

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نکنه مثل مثل خواهر منی از ترس هیکل خودش گند زد به شیر بچه شیرخشکی شد ببین خصوصا تا شش ماهگی ت ...

باردارم که بودم ازدکترم خواستم استفاده کنم میگفت خودت چاق میشی،تغذیه ام همونیه که قبلاهم بود چه پرشیریودن ولی حالاچراکم شده نمیدونم 

2728
پری روز استنبلی گوشت گوساله چرخی خوردم تمام روزبیچاره جیییغ

سردی نخور.از روی هر غذات دو سه ق عرق بادرنجبویه بخور واسه زائو عالیه.رازیانم گرمی و ضد نفخه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
باردارم که بودم ازدکترم خواستم استفاده کنم میگفت خودت چاق میشی،تغذیه ام همونیه که قبلاهم بود چه پرشی ...

خب شرایط یدنی تغیر میکنه

من که هنوز هر روز لیدی میل میخورم شیر افزا میخورم وگرنه شیرم کجا بود با این حجم بی خوابی

اضافه وزنم برام مهم نیست 

ورزش میکنمااااااا پرخوری هم نمیکنم تا الانم با ورزش پنج کیلو کم کردم

2738
باردارم که بودم ازدکترم خواستم استفاده کنم میگفت خودت چاق میشی،تغذیه ام همونیه که قبلاهم بود چه پرشی ...

عزیزم من تخمه و راریانه شیرمو زیاد میکردن

البته رازیانه خونریزیو بیشتر میکنه.مواظب باش

شیرافزا هر س وقت بخیر

میوه جات و خواب خوب  هم داشته باش

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
خب شرایط یدنی تغیر میکنه من که هنوز هر روز لیدی میل میخورم شیر افزا میخورم وگرنه شیرم کجا بود با ای ...

عزیزم ورزش چی انجام میدی

من هیکلم هنوز برنگشته

خیلی ناراحتم

بچمم ب خودم وابسته س.پیش کسی نمیمونه ک حداقل باشگاه و پیاده روی برم

ناز دخترم اول ۶ماهه

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
عزیزم من تخمه و راریانه شیرمو زیاد میکردن البته رازیانه خونریزیو بیشتر میکنه.مواظب باش شیرافزا هر ...

وقت بخیر😂😂😂

عزیزم ورزش چی انجام میدی من هیکلم هنوز برنگشته خیلی ناراحتم بچمم ب خودم وابسته س.پیش کسی نمیمونه ...

منم هنوز خیلی اضافه دارم حالا حالاها طول میکشه

من تو خونه ورزش میکنم کسی رو ندارم نگه داره بچه رو

کلیپ دانلود کردم از روی اون و تردمیل 

منم هنوز خیلی اضافه دارم حالا حالاها طول میکشه من تو خونه ورزش میکنم کسی رو ندارم نگه داره بچه رو ...

من تو بارداری فقط۱۰ کیلو اضافه کردم

ک سر زایمان ۵کیلوش رفت

۵ کیلو بهم مونده و خودمم از قبل اضافه داشتم البته

۸۰ بودم ک باردار شدم

۹ماه شده ۹۰

اخرین بار بود.فک کنم دخترم ۲ماهش بود وزن کردم ۸۵ یا ۸۴ بودم

حتی اگه وزنم کم شده باشه.سایزم برنگشته☹☹

2706