2737
2739
عنوان

همسر قد کوتاه

1000 بازدید | 71 پست

سلام من قدم  بلند هست 170 cm . خانوادگی از سمت پدر و مادر بلندیم و چهارشونه. خب طبعا ما هم بلند شدیم. همیشه توی تصوراتم شوهرم بلند قد بود طوری که کنارش بایستم من تا شونه هاش باشم. دروغ چرا دوست داشتم. حس قدرت بهم میداد حس استواری حس خوب از سمت همسر اینده.

الان 4ساله ازدواج کردم شوهرم فوق العاده اس خدایی اخلاق 20 شغل خوب ... خونه خرید سریع همه اش رو به نامم کرد. تمام مناسبتها فقط طلا. اینها رو گفتم بدونین خییییییییلی راضیم از همه چیزش. ول یبا هم همقدیم. من 170 اون 172 بعد چون من شونه هام پهن هست حس میکنم درشت ترم. کلا یه وقتهایی یادم میره یه وقت هایی رو مخم میره که اخ چرا هم قدین. گفتم یکم باهاتون درد دل کنم.پسر قد بلند میبینم یهو دوباره همه چیز توی ذهنم تکرار میشه. خواستگارای قبلیم میاد توی ذهنم . به نظر شما خیلی این قضیه ازار دهنده اس؟ شما هم قد میبینین حستون چیه؟ اینم بگم خب از اول میدونستم هم قدیم ولی خیلی شرایطش خوب بود و خوب هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به خونه و طلاهات فکر کن مشکلت حل میشه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2738

حالا ۱۷۲ که خوبه شما بلندی که رسیدی بهش

پسرای زیر ۱۷۰ یا زیر ۱۷۵ اینا اصلا افتضاحن چه خانوم قدبلند باشه چه قد کوتاه مرد باید حداقل ۱۷۰ یا ۱۷۵ باشه دیگه

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.

خیلی قدکوتاه نیست

خیلیا همین طورین 

شمالاغرترباشین زیادگنده دیده نمیشین

مهم افکاروعقاید که باهم سازگاری داشته باشه 

خیلیا باچه تفاوت هایی ازدواج میکنن

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2706