2733
2739
عنوان

چرا اینطوریه شوهرم ؟؟؟

442 بازدید | 28 پست

شوهرم چندروز خیییلی باهام خوبه از هرلحاظ مهربونه خوش اخلاقه  احساس خوشبختی میکنم باهاش ولی میبینی یه دفعه یه روز قاطی کرد انگار همون ادم نیس بداخلاق میشه .

میترسم اون موقع ازش واقعا نمیدونم چیکارکنم 

شماهم شوهراتون اخلاقش اینطوریه یا....؟؟؟

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍

امکان داره دوقطبی باشع

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره بابا نمونه اش همين امشب وسط مهموني بودين ساعت دوازده اينا همه دور هم بودن يهو گفت خوابم مياد پاشو بريم

خالا خونه مامان من بود بقيه غريبه تر بودنا اما ما زودتر از همه پاشديم اومديم خونه

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
2738
دوقطبی اینجور نیست عزیزم . دوقطبی ها توهم میزنن . توهم دیداری و شنیداری میزنن . خیلی خطرناکن 😄

اون تو مرحله شدیدشه

حالا نمیگم حتما

ولی خب یکی از علائم دوقطبی اینه ک یهو حالی ب حالی بشی

منم خودم گاهی اینجوری میشم😔یهو خیلی خوشحالم  دو دیقه بعدش ناراحت وعصبی

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
2706