2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه عجیب که شوهرت از زیر و بم مسائل حقوقی مربوط ب خانواده سردرآورده

بله میتونه تو دادگاه ادعا کنه ک شما تمکین کنی تا بعد نفقه ات رو بده

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2728

نفقه از زمانی که عقد میکنی بهت تعلق میگیره ولی معمولا تو زمان عقد تو خونه پدری و اون خرجتو میده 

اجرا گذاشتن نفقه وجهه خوبی نداره الان میره تو خط دادگاه و دادگاه بازی کینه میشه

باهاش که میری بیرون چیزایی که لازم داری بگو بخره با نرمی نه دعوا بزار از خرید کردن برات لذت ببره

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2738

به نظر من مشکل بیشتر از نفقه،  طرز برخورد و حرف زدن همسر شماست...تازه دوران عقدتونه. اینجوری زندگی رو شروع می کنن؟ با این حرفا؟  

شما می تونی درخواست نفقه کنی به شرط این که در مقابل،  از حق حبس استفاده کنی. بگی تا مهریه مو نگیرم به تکالیفم به عنوان همسر عمل نمی کنم. در این صورت نفقه هم بهت تعلق می گیره. ولی اگه کار به این جاها بکشه که وای به حال اون زندگی. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
حق حبس مربوط به مهریه اس نه نفقه

توی عقد نفقه تعلق میگیره حتی اگه باکره باشی به محص عقد نفقه تعلق میگیرع ولی به قول دوستمون وجهه خوبی نداره وارد دادگاه بشی چون اعتماد از بین میره بهتره زودتر برید سر زندگیتون

به نظر من مشکل بیشتر از نفقه،  طرز برخورد و حرف زدن همسر شماست...تازه دوران عقدتونه. اینجوری زن ...

اره دیگه باید فاتحه زندگیشو بخونه اگرم بره باهاش زندگی کنه دیگه اون اعتماد و محبت بینشون نیست

2706