2737
2739
عنوان

کتک تو ۹ماهکی

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دختر خاله ام هشت ماهه باردار بود سر اینکه به شوهرش گفته بود یا منو انتخاب کن یا مادرت رو شوهرش با کمربند افتاد به جونش😢😢 بعدها کارشون به طلاق کشید دوباره ازدواج دوباره طلاق دوباره ازدواج..

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم

قلق شوهرتو بگیرو تو دعوا سکوت کن تا آروم بشه و بهش بگو بیا یواش حرف بزنیم تو آرامش،دیدی عصبی میشه دوباره ساکت شو بگو حق با شماست ،خلاصه به اون حد نرسون که کتک بخوری

2738
عزیزم من منظورم این نبود که حقته.. میگم چرا شکایت نمیکنی. باید روشونو کم کرد..

عشقم نوشته رفته شکایت کنه پدر و مادرش اومدن فحشش دادن !!! حامی نداره. گاهی وقتا واقعا بعضیا مجبورن بسوزن و بسازن. مجبورن!!!

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
قلق شوهرتو بگیرو تو دعوا سکوت کن تا آروم بشه و بهش بگو بیا یواش حرف بزنیم تو آرامش،دیدی عصبی میشه دو ...

چجور سکوت گنم زبون لامصبم میپره و در اولین پرش کتک

یکی از دوستای من نشست تو خونش و در حین زندگیش.. مهریشو طلب کرد.. وقتی ام که احضاریه اومد شوهرش خواست بزنتش زنگ زد 110

عزیزم.. باید گاهی فقط خودمون از خودمون حمایت کنیم.

ییارو دید باید کلی مهریه بده.. روش کم شد نشست خونه.. تازه دوستم دیه یه سیلی هم ازش گرفت.

چجور سکوت گنم زبون لامصبم میپره و در اولین پرش کتک

باید رو خودت کار کنی عزیزم باید یاد بگیری با پنبه سر ببری،دیدی از زبونت فقط کتک نصیبت شد حالا جانبت رو عوض کن،وقای عصبانی میشی نفس عمیق بکشو آروم کن خودتو،و با نازو نوازش شوهرت حرفتو بهش بگو و خرش کن و باهاش حرف بزن،تو مشتت بگیزش

2706