2733
2739
عنوان

کتک تو ۹ماهکی

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غصه نخور گلم عب نداره کدوم زن با شوهرش دعواش نشده آخه

همه هم دعوا کردن هم کتک کاری

همه مردا درکشون کمه نه باردار میفهمن نه ناز کشیدن نه غر زدن الکی اصلا از احساس زن هیچی نمیدونن

نوشیدنی زیاد بخور عزیزم به خودت برس یکم بیخیال باش اون فرشته ناز دنیا بیاد غم از دلت میره گلم

اصلا احساساتی نشو که غصت بگیره حالا یه دعوا کردی ۴تا گفتی ۴تا شنیدی مردا اعصابشون ضعیفه ،خودش پشیمون میشه. تو فقط آروم باش به خودت برس 

2728

من كتك نخوردم استارتر.ولي چون باردارم مث خودت خيلي دلم سوخت برات اميدوارم مشكلات زندگيت حل بشه.اگه راهي نداري حداقل همون تو خونه يه رفتاري در پيش بگير كه به خودش بياد چميدونم كم محلي دراز مدت سرويس ندادن قهر بي تفاوتي ناديده گرفتن

يكي بدو كردن با مردا خيلي نتيجه بخش نيست پشت باباي بي غيرتت هم ديگه درنياا .من بودم باهاشون قطع ارتباط ميكردم .از شوهر توقعي نيست ولي از هم خون چرا اين بيشتر درد داره

حالا اون اعصاب نداره تو از خودت سیاست نشون بده هر نکن همش بگو میترسم جایی نرو یا خودتو کامل خونه نشین کن خونه خانوادش یه مدت نرو بگو دکترم گفته بزار یکم بترسه بگو کمرم درد میکنه.همش نرو اونجا که هر مشکلی دارن بندازن گردنت . بعد بچه هم نرو همش بهونه بچه رو بیار هرچی بیشتر بری بیشتر گیر میدن شوهرتو به خونه و خودت وابسته کن 

حالا اون اعصاب نداره تو از خودت سیاست نشون بده هر نکن همش بگو میترسم جایی نرو یا خودتو کامل خونه نشی ...

عزیزم شوهرم خیلی بیرونو دوس داره.دهاتشون نرم دعواوکتک کاریه چ برسه به خونه مامان باباش.کاش منم یکم اراده و اختیار داشتم.واقعا زندگیه حال بهم زنی دارم نمیدونم چرازندم.اگه از اونور نمترسیدم خودموخلاص میکردم

چه نوبریه والا.. پس برو پیش مشاور.. مراقب خودت باش.. تا انشالله به سلامتی بارتو زمین بزاری.. و.شوو ...

میدونی وضع مالیمون خوبه میگن حوشی زده زیر دلت.بخدااگه هزارتومن پول بخوام اینجور..پول ارامشو خوشبختی نمیاره.بیشتر دلم میسوزه ک من و میزنه هیچی دوس نداره یا خردلیلی.....جچور نمیگه بچه اسیب میبینه!بچه چ گناهی کرده

2740
چه نوبریه والا.. پس برو پیش مشاور.. مراقب خودت باش.. تا انشالله به سلامتی بارتو زمین بزاری.. و.شوو ...

خودم سرکار میرم قردادی هستم.ماه اخردیگه خیلی اذیت میشم برم خواسم شهریور مرخصی بگیرم ولی غلط بکنم برمو دهنم سرویس شه بهتره تابااین حیوون سروکله بزنم

عزیزم...گاهی دیگه آدم باید.. فقط به خودش فکر کنه و بچش .. من خودم که به این نتیجه رسیدم.. نرود میخ آهنین در سنگ. انقدر سروکله زدم مریض شدم. اشتباه کردم. باید خرم حسابش نمیکردم.

به خودت و بچت برس فقط. محل سگم به خانوادش نده. سرسنکین برخورد کن. زر اضافه ام زدن. اهمیت نده.چون حرص خوردن.واسه زن بچه دار سمه.. هم واسه خودش هم بچش

تجربه من تو این سه سالو بهت گفتم و نتیجه ای که گرفتم.